Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki lenne szíves megmagyará...

Valaki lenne szíves megmagyarázni miért vannak még mindig FIDESZ szavazók ilyen állapotok mellett?

Figyelt kérdés
Én fel nem bírom fogni, hogy egy jóérzésű embert hogy a fenébe nem zavar az, hogy Orbánnak már egy kezeden nem tudod megszámolni hány haverja gazdagodott meg (és itt nem kis vagyonokról beszélünk) hirtelen az évek alatt elég gyanús módon csak azért mert jó helyen van jó időben. Ez nem értem, a FIDESZ szavazókat nem zavarja? Vagy az hogy rengeteg pályázatot csak fidesz közeli emberek nyernek meg? (milyen érdekes az is.) Vagy pl. a Tiborcz ügy nem zavar senkit? Vagy az hogy Orbán az esetek 90%-ban nem ad választ a kérdésekre csak simlisen vigyorog még a kamerába bele sem nézve? Vagy az hogy elhallgattatják az ellenzéket a parlamentben egy DEMOKRÁCIÁBAN? Az hogy tönkreteszik pl. most a cafeteria rendszert is január 1től? Vagy az hogy Orbán az utóbbi években csúcsra járatta már az adók mértékét? Vagy hogy már évek óta több stadionja van az országnak mint amennyire valóban szükség lenne miközben az egészségügy romokban van? Vagy az hogy Mexikót támogatjuk xy milliárd forinttal csak úgy heccből miközben itthon is bőven lenne helye az adófizetők pénzének? Kósa, Kövér, Németh sem zavar, hogy mindegyikük olyan buta mint a föld (igen, még Gyurcsánynál is butábbak ami nagy szó) és mégis hatalmi pozícióban vannak? :D Meg az sem zavaró, hogy az egészségügy után már az oktatást is még jobban tönkre akarják verni? SOROLJAM MÉG? :D Fideszesektől szívesen megnéznék pár választ ezekre a kérdésekre, mert soha egyiktől sem hallottam még sajnos épkézláb érveket. Csak azt tudják fújni, hogy jaj hát nincs más, más is lopna, ez még így is jobb mint bármelyik másik meg azt hogy SOROS, MIGRÁNSOK. Én egyáltalán nem tartom magam liberálisnak, és korábban volt egy két olyan intézkedés a migránsokkal kapcsolatban amivel egyetértettem a FIDESZ-el és egyet is értek DE nem lehet elmenni a többi dolog mellett, a negatívumok bőven elnyomják azt a kevés pozitív dolgot amit tesznek. Ha valami sz r és nincs más alternatíva akkor azt a világ végéig el kell tűrni? Hihetetlen komolyan, hogy egyes emberek mennyire nem látnak tisztán.

2018. dec. 13. 00:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

#9

Hány új alternatívát akarsz még? Tele van a politikai paletta új alternatívákkal. Mennyi kell még neked?

2018. dec. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Mert nincs alternatíva. Attól még, hogy a Fidesz pofátlanul kiélvezi a kétharmad előnyeit, az ellenzék még ugyanúgy már rég leszerepelt.
2018. dec. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Pupusz ***** válasza:
84%
Ha a rádióban rengetegszer leadnak egy sz.r számot, sok embernek egy idő után tetszeni fog, mert megszokja, annyit hallotta, hogy észre sem veszi és azt dúdolja magában. Így válik slágerré. Ehhez rengetegszer le kell adni. A kormány le is adja a slágereit, a csapból is azok folynak. Hiába sza..ok, slágerek. A felsz..pó embereik pedig halálra dícsérik minden fórumon, hogy mekkora zene, ilyen nincs még egy a világon. Akik pedig még nem hallottak normális zenét, azok ezt besz..pják szépen. És ezek vannak sokan. A sláger pedig szól tovább, egyre többször és többször... egyre elviselhetetlenebbül...
2018. dec. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a 2. kerületi 30 éves ismerősöm fél a migránsoktól azért.... 😂😂😂😂

Nem gondolom hogy valaha lesz is abban a kerületben, de ő fél. 😁

2018. dec. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

Média. Közel 500 médiumon(tv,újság,rádió,internetes portálok) szajkózzák folyamatosan, hogy jól teljesítünk.Hogy minden rendben van,hogy növekszik a gdp, hogy többet keresünk,hogy fejlődünk, hogy Németországból menekülnek ide az emberek. Hogy nyugat már elesett, hogy nálunk nincsenek migránsok, hogy mindenki minket irigyel, hogy gyurcsány kormány idején ilyen nem volt stb..

Folyamatosan ez megy, aki kicsit is befolyásolható,azt meg lehet győzni,akkor is, ha a józan ész nem ezt diktálja.

El ne hidd,hogy ők nem érzik az inflációt vagy a magas adókat. Hogy nekik nem kell többet dolgozni,hogy nekik nem vonják meg a cafetériát vagy az ltp utáni támogatást.

A fideszesek is ugyanúgy szívnak, de szerintem fel sem tűnik nekik. Meg bizonyos pont után ciki lenne beismerni, hogy a kormány akiben bíztak és akire voksoltak a szájukba sz-rik.

De főleg a média hibája ez szerintem, teljesen át tudják mosni az ember agyát.

Mielőtt valaki támadna,az ellenzéki médiumok is szeretnek ferdítetni és ők sem függetlenek! Ez tény, de amit a fideszes propaganda művel,az tragédia.

2018. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
A fő kérdésre magam is keresem a välaszt, így figyelni fogom, hátha beesik valaki, aki megadja azt. Ki tudja...talán vannak még csodák...
2018. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
22%
Fidesz szavazó a családom és én is, és a tegnapi hisztéria és csürhe vonulgatása után, méginkább biztos, hogy maradok is az.
2018. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
97%

Ahha...2006-ra hogy gondolsz vissza, kedves "fideszes vagyok és az egész családom is az"?


Ha EZ csürhe volt, akkor AZ mi?

2018. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%
Kérdésre választ ne várj egy fideszestől, ez a dolga, hogy felfelé nyaljon, nyilván valakinek a valakije családostul!
2018. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Bírom amúgy, hogy aki FIDESZ-es az tojik amúgy a kérdésekre, figyelmen kívül hagytatok mindent amit itt felhoztam a kérdésemben. Szemellenzős majmok.
2018. dec. 13. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!