Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik 7/24 szidják a Fideszt...

Akik 7/24 szidják a Fideszt és a kormányt a neten, azoknak nincs munkahelyük hogy így ráérnek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a legtöbb és leghangosabb ellenzéki reggeltől estig folyamatosan fent van a különböző oldalakon, és nyomja a gyűlölködést meg a ballib propagandát.

Ezek az emberek munkanélküliek lehetnek ha ennyi idejük van neten kormányt szidni?


2018. dec. 13. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Takácsot is kérdezd meg!
2018. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Tedd el magad légyszi.

Én a FIDESZ-re szavaztam,de nagyon megbántam.Nem szidom,de óriási csalódás számomra amit művelnek.Évekig bedugtam a fülem,hogy lopnak,de OK mert megvédenek a bevándorlóktól.

A 400 túlórával,meg még nem tudom mi fog jönni már állati mód túltolták.

2018. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Jaj! ne emlegesd takácsot, mert előmászik valahonnan aztán hallgathatjuk a sok sületlenséget amit összehord a csodás fideszéről.
2018. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Hogy állapítod meg amikor 10-ből 9 válasz névtelen?
2018. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak ő,van még itt 2-3 másik ember is,akik egyből indulnak minden kérdésre a fidesz fényezni....
2018. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 PresidentEvil ***** válasza:
96%

"Ezek az emberek munkanélküliek lehetnek ha ennyi idejük van neten kormányt szidni?"

Beleírhattátok volna a rabszolgatörvénybe, hogy a bérkommentelőkre nem vonatkozik a 400 túlóra...

2018. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Inkább ez az önkéntes munkájuk. Kb. ugyanolyan, mint pl a jehovások is felajánlanak heti-havi x órát a felvilágosító munkájukra. Arra, hogy valahol lapokat osztogatnak vagy háztól-házig járnak, vagy 1-1 órát bibliát magyaráznak.

Az is lehet, hogy valahol ügyeletben vannak, és amikor nincs semmi, akkor ránéznek, hogy mi van.

Vannak civil szervezetek is, ahol ügyelet van, várják a hívásokat.

2018. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez a munkám.
2018. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Hogy állapítod meg amikor 10-ből 9 válasz névtelen?"


Ki mondta, hogy erről az oldalról beszélek? Ne képzelődjünk ha lehet... Ide amúgy is max 10-15 ellenzéki ember jár aktívan, fikarcnyi jelentősége nincsen.

Például a hvg vagy az ultra ballib 444 komment szekciójába ha belenézek, reggel 6-kor már nyomják a kommenteket egészen este 10-11-ig ugyan azok az emberek.

Szerencsére jó a memóriám így könnyedén megjegyzem a neveket.

De ha valaki ezt az oldalt szeretné alapul venni, akkor jó. Itt is simán fel lehet ismerni aki reggel már tolja az ellenzéki propagandát. A stílus mindenkit elárul, a százalékról nem is beszélve. Bizonyos intelligencia felett ez nem okoz gondot senkinek, hogy meglássa azt amit mások soha nem fognak :)

2018. dec. 13. 17:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Aki egész nap irogat az lehet nyugdíjas,munkanélküli? külföldön élő? vagy milliomos? táppénzen othon lévő? szabadságon lévő? meg aztán sok munkahejen is irogatnak egész nap mert laza a munkafegyelem?, ismerek olyan embert hogy egy kutya eledel boltban dolgozik és aztmondja hogy délelőt 2-3 ember van bent az üzletben.
2018. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!