Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik 7/24 szidják a Fideszt...

Akik 7/24 szidják a Fideszt és a kormányt a neten, azoknak nincs munkahelyük hogy így ráérnek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a legtöbb és leghangosabb ellenzéki reggeltől estig folyamatosan fent van a különböző oldalakon, és nyomja a gyűlölködést meg a ballib propagandát.

Ezek az emberek munkanélküliek lehetnek ha ennyi idejük van neten kormányt szidni?


2018. dec. 13. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
r/iamverysmart
2018. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"munkahejen"

Ez most komoly?

2018. dec. 13. 17:34
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 4 másodperc legépelni egy mondatot. Ez tipikusan Fideszes taktika, hogy elhárítsák magukról a kritikát és az őket kritizáló személyét támadják. Ennyire kétségbeestetek a hirtelen elégedetlenséghullámtól?
2018. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk azért teszem, mert megbántam, hogy a fityeszre szavaztam.
2018. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, te mit dolgozol, hogy egész nap tudsz kommenteket olvasni meg jegyzetelni, hogy ki milyen stílusban ír vagy milyen néven?
2018. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de jó. Ugord át a 10es értelmesen megfogalmazott pontját egy helyesírási hiba miatt. Ilyenkor el tudom képzelni hogy ezek az emberek hogyan gondolkodnak.

"Na hogyan tudnám megfogni az érvét...? Nem? Semmi ötletem nincs? De várjunk csak. Mi az ott? Egy helyesírási hiba? Ohh akkor nyertem is a vitát"

2018. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

Kérdezőcském, ha már feltettél egy állító kérdést, a válasz: igen, rengetegen vannak, akik a kormány jóvoltából vannak munka nélkül. Példának okáért a vasutasok és az egészségügyi dolgozók, akiket a kormány lapátra tett költségoptimalizálás címén.

De neked kár magyarázni, mindenki, aki szidja a kormányt, az ballib meg Sorosista ugye. Nektek ostoba kormányidiótáknak ez minden ellenérvetek, vitaképtelen ostobák vagytok mind.


Kérdezőt ám miért nem lehet lepontozni? Most rányomnék úgy pár (ezer) piros kezet!

2019. aug. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

rengeteg embernek pont hogy a Fityisz jóvoltából nincs munkahelye

vagy eleve nem is volt, vagy nem egyezett a politikai nézete a főnökével és ki lett ebrudalva


persze a magadfajta idomított kormánynyalonc úgy van vele, hogy a kormányról vagy jót, vagy semmit

igaz-e kérdező?

ha az ellenzéket szidják a fajtársaid, arra bőszen bólogatsz, ha valaki az imádott Orbánodat kritizálja akkor az gyűlölködés meg ballib propaganda...


inkább vagyok munkanélküli mint egy hozzád hasonló gumigerincű talpnyaló pedálgép

a kérdezőt én is lepontoznám ám!

2021. jan. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!