Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán érzi már a bukását?...

Orbán érzi már a bukását? Tegnap a parlamentben amikor az ellenzéki képviselők kifütyülték és körbeállták, csak egy erőltetett mosolyt lehetett látni az arcán

Figyelt kérdés
Az egyetlen hely ahol eddig magabiztos volt Orbán az a parlament, hozzászokott hogy ott mindig övé az utolsó szó, akármilyen tiszteletlenül reagál a felszólaló képviselőknek viszontválaszban, nincs rendbontás a parlamentben, a házelnök megvédi őt mert fegyelmez mindenkit. De most már a politikai ellenfelei, vagyis az ellenzék egyáltalán nem vette őt komolyan és a házelnököt sem és ez látszólag nagyon rosszul esett Orbánnak. Most pedig a tüntető tömeg azt skandálja, hogy Orbán takarodj.
2018. dec. 13. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

"De most már a politikai ellenfelei, vagyis az ellenzék"


Részleteznéd kérlek, melyik csürhéről van szó?

2018. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, menj ki a tüntetők közé és kérdezd meg tőlük! Biztosan díjazni fogják a szervilizmusodat.
2018. dec. 13. 22:14
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Amit tegnap Orbán arcán láthattál, az egy lesajnáló csodálkozás volt, mert látta, de nem akarta elhinni, hogy ezek tényleg ennyire hülyék. Hogy az ellenzék tényleg csak egy bohóc cirkusz. Nyilván azt hitte, hogy már lejjebb nem tudnak csúszni és kiderült, hogy de, van az ellenzéknek még lejjebb.

Amíg ki nem esnek miatta a parlamentből, mert ez várható kedvenceidnek.

2018. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, minek mennék én ki azokhoz az ittas drogos emberekhez?

Mit tudnának ők nekem bizonyítani, mikor maguk sem tudják minek tartózkodnak az utcán XD

2018. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Orbán már kenegeti a nyakát libazsírral, hogy a kötél ne kezdje ki.
2018. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
48%

Nem hinném, hogy érzi. Előző este még Ceausescu sem sejtett semmit. Vitya ma nyugodtan hajtja álomra fejét.

Legyen az álma szép.

2018. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Milyen bukást? A népszerűsége csúcsán van :D Szerintem ezzel a törvénnyel is 3-4%-ot ugrott a Fidesz támogatottsága országszerte
2018. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Bolonddá teszi őket, meg nevetségessé.

Ez a balhé vihar a biliben, hiszen aki eddig nem túlórázott, az ezután sem fog attól, hogy emelik a felső határt.

A rendőrök túlórái miatt van a rendelet, hiszen már nem tudják kifizetni, pedig dolgozniuk meg kell.

2018. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Kellett? Senkinek se hiányzik hogy a csahos kutyák ott lihegjenek.
2018. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Takács Zs5 ennyire hülye vagy vagy csak játszod?

Több oldalon fent vagyok,de még egy ilyen OV seggnyalóval sehol se találkoztam.Ha ezért pénzt kapsz,akkor privátban elküldöm a bankszámlaszámom és elkezdünk együtt kiírogatni jópénzért.

2018. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!