Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek már Parlamenti...

Miért nincsenek már Parlamenti közvetítések?

Figyelt kérdés
Miért nem közvetíti egyik tv csatorna sem élőben a parlamenti üléseket? Én szívesen megnézném néha, hogy miről hoznak törvényeket, miről vitatkoznak egymással a képviselők. Most be kell érnem a videómegosztókkal és az esti híradókkal, bár ez utóbbiak inkább csak akkor számolnak be a Parlamentben történő eseményekről, ha van valami történés vagy botrány, mint most a napokban. Szóval szerintetek miért nincsenek olyan több órás közvetítések, mint a 90-es években és várható-e, hogy újra fogják közvetíteni az üléseket? Előre is köszönöm a választ! F

2018. dec. 14. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert amit a tévé nem mond, az nincs!


Havi események a köztévén.


Párizs 2018 December:

Az erőszakos rendőrök bántalmazták a békés tüntetőket.

Budapest 2018 December:

Az erőszakos tüntetők bántalmazták a békés rendőröket.

2018. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól és tisztességesen működő országgyűlésnél valóban lenne értelme ennek, régebben én is oda-odakapcsoltam, de ma nálunk nem azt látnád, hogyan működik egy normális demokrácia. Voltaképpen igazi vitára sem nagyon van lehetőség, a kormányoldal nem tiszteli az ellenzéket, a házelnök pedig teljesen alkalmatlan a feladatára. Ezt miért akarnád nézni? Majd a rendszerváltás után, legyen az akármikor is.
2018. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem akarják, hogy pl Rózsika néninek az xy nevű faluból felnyíljon a szeme a narancs ködtől.
2018. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

"Miért nincsenek már Parlamenti közvetítések?"

-Miért, olvasni nem tudsz?

Minden parlamenti ülésről jegyzőkönyv készül, és elérhető a parlament oldalán, -elolvashatod.

Továbbá mindent elolvashatsz a parlament.hu oldalán ki milyen, előterjesztést adott be, mit tartalmaz, ki hogyan szavazott, pár és név szerint, minden-minden stb.

Sokkalta bővebben és részletesebben tudsz mindet elolvasni az oldalukon, mint a közvetítésekben.

2018. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 De tudok olvasni. Viszont én élőben szeretném nézni a közvetítéseket.
2018. dec. 14. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Íme: [link]
2018. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megőrültél?! Akkor normálisan kéne viselkedniük a fideszes képviselőknek, és az nehezükre esik. Nem kicsit, hanem nagyon. Minek terhelnék magukat plusz feladatokkal?
2018. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!