Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek a köztévében...

Miért nincsenek a köztévében parlamenti közvetítések?

Figyelt kérdés
Na,nem mintha olyan gyakran néztem volna amíg volt,de azért mégis odakapcsoltam néha,hogy éppen miről döntenek az országért munkálkodó honytyáink.Most már ez sincs,a sajtó lassan ki lesz tiltva a parlamentből.Jó,megértem, hogy szégyellik az alvó,újságot olvasó,vagy épp hülyeségeket beszélő képviselőket.De azért ez mégsincs rendben így,nem?

2016. máj. 20. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

na, vajon miért?


apró segítség:

[link]

2016. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az az oka ,hogy a kormánypártok nem akarják azt ,hogy lássak az emberek a napirend előtti felszólalásokat,kérdéseket és interpellációkat.Ott az ellenzék általában keményen támadja a kormányt.

A hír tv időnként szokott közvetíteni,de nem sokat.

2016. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert úgyse nézné senki.

Egy időben megpróbálták a mainstream közönséget is bevonni ebbe, de nem érdekelt szinte senkit, azért meg nem vesznek fel egy halom operatőrt, hogy 5 darab ember nézze a közvetítéseiket. Ha valami fontos van, azt úgyis leadja valamelyik csatorna, vagy ha valami mást akarsz, akkor kikeresheted a neten, mert ott archiválva van szinte az összes, arról nem is beszélve, hogy kamerák előtt nem tudnának aludni a politikusok, félmillióért aludni a parlamentben pedig sokaknál kiverné a biztosítékot, bár Magyarországot figyelembe véve szerintem az se okozna felháborodást, ha élő adásban áldoznának fel egy kecskét egy máglyán a tűz istenének.

2016. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kellenek operatőrök,az ülést rögzítik,hiszen a neten is lehet élőben követni,és a Hír tv is átveszi időnként az adást.
2016. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a neten lehet élőben követni mindig.

2016. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért netje nem mindenkinek van még ma sem,nemde. Ráadásul szerintem,azokon a felvételeken nem fog látszani semmi olyan,aminek Kövér és a képveslők nem örülnének.
2016. máj. 20. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!