Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tüntetésen szolgáló rendőrök...

A tüntetésen szolgáló rendőröknek nem esik le, hogy ez az ők érdekük is?

Figyelt kérdés
Szerintem nem a népet kellene támadniuk, hanem azokat, akik ebbe kényszerítettek minket.
2018. dec. 14. 11:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Épp ezért kéne összefognunk. A rendőrök életét is megkeserítik...
2018. dec. 14. 12:02
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
#11 Este ott lesz a lehetőség, az egyre fogyatkozó forradalmároknak kell a utánpótlás.
2018. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a rendőrök nagyon jól tudják milyen túlórázni. Ellenben náluk parancs rendszer van. Azt a parancsot kapták, hogy álljanak ott a hidegben és ne engedjék a tüntetőket a parlamentbe, akkor ezt teszik. Ez a dolguk. Amíg nem verik a tüntetőket, nem támadnak ( mint 2006-ban ), addig mindent a törvényeknek megfelelően tesznek.

Majd ha szó szerint szétverik a tüntetést, mint anno.. na akkor mondhatják hogy nem az emberekért vannak.


Mellesleg én teljes mértékben egyetértek a tüntetéssel, de miért pont a Kossuth tér? Este 8-9-10 órakor nincs ott egy képviselő se. Tegyük fel hogy a rendőrök beengedik őket. Mi következik? Elmondták hogy elfoglalták a parlamentet és...? Hogyan tovább? Netalán felgyújtják? Kirabolják? Nem csinálnak semmit csak bemennek? Az egy épület, semmiről nem tehet, hogy rongálni kelljen. Ha mindez napközben történne és be akarnának menni az ülésterembe a képviselőkhöz, megérteném. De jelenleg a Kossuth tér borzasztó és értelmetlen helyválasztás.

2018. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5%
Azért mennek este te nagyon hü-lye, mert napközben dolgoznak(túlóráznak).
2018. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a tömeget nem értem mégis hogy gondolhatják, hogy egy rendőr vagy az összes átállhat. A rendőrök egyetlen helyzetben tudnak a nép mellé állni, ha látják, hogy ennyi hiányzik a hatalom átvételéhez és az őket is nyomorító és megfélemlítő kormány holnaptól már nem uralkodik. Tehát nem lesz felelősségrevonás! Ha ezt látnák a rendőrök és az ellenzék is biztosítaná őket a kormány elkergetéséről 1000% azonnal átállnának.
2018. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Már hogy esne le bármi? A rendőr IQ olyan alacsony, hogy még egyetlen müszer sem mutatta ki.
2018. dec. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Ha nekem azt az utasítást adja a főnököm, hogy ragadjak korbácsot és kezdjem el ütni az egyik kollégámat, aki nem termelt eleget, akkor nem a kollégámat fogom ütni."


Ez történetesen azért rossz példa, mert fegyveres testületről beszélünk. A testi kényszer alkalmazása része a munkájuknak.

2018. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!