Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Miért tüntettek ma Trianon ellen Sopronban?

Tudom, hogy ma van a soproni népszavazás évfordulója, a hűség napja, ilyenkor a hungaristáknak nem hálásnak kellene lennie, hogy ez legalább itt maradt nekünk? Ehelyett követelik a többi részt is vissza. Ha Trianon évfordulóján lett volna a tüntetés, akkor megértem, de így ...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sopron, Trianon, népszavazás, Hűség napja, Hűség városa, tüntetés

2018. dec. 14. 17:59  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem vissza akarják kunyerálni magukat Ausztriához a csicskalelkűek :D Ez a hajó már elment fiúk.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. dec. 14. 18:01 Privát üzenet

Nekik ez a nap Trianon évfordulója, mert ezen a napon mondtak nemet Ausztriához csatlakozásra. Nem értem, hogy mi a gondod a tüntetéssel?

Azt sem értem, hogy kinek és miért kellene magyar emberként hálásnak lennie bármiért is, ami Trianonhoz kapcsolódik?

A soproniak 60%-ának a családjának egy része hirtelen más ország állampolgára lett és a látogatásukhoz útlevél kellett, amit vagy megkaptak, vagy nem.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. dec. 14. 18:13 Privát üzenet
Te tiszta gyász vagy kérdező, hálásnak Trianonért ? Hogy az országot szétdarabolták, életképtelenné tették és magyarok millióit elnyomás alá hajtották?! Őrület. Jó, hogy még van valaki aki emlékszik Trianon tragédiájára.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. dec. 15. 19:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Itt lehet, hogy félre értettél. Trianonért nem kell hálásnak lenni. Viszont a kb. egyetlen sikeres revíziós eseményért igen, hogyha nagyon keveset is, de meg tudtunk menteni.

# 4/4Időpont 2018. dec. 15. 20:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Jobbik szerintetek mit csinálna a Honvédséggel? És Trianon ellen?
Tehetünk valamit a Trianon ellen?
Mi a véleményetek? MAKE LOVE NOT WAR! Tehetünk trianon ellen háború nélkül?
Károlyi miért érdemel szobrot, amikor Trianon egyik fő felelőse volt? Horthy ellen meg tiltakoznak sokan, hogy van ez?
Miért van az, hogy pont a horthysták állnak ki Trianon ellen, miközben Horthy miatt vesztettük el a területeket?
Most tüntetnek Trianon ellen, te szimpatizálsz a tüntetéssel, vagy ellenzed, miért?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!