Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik ezek a tüntetések most a...

Mik ezek a tüntetések most a kormányról szól, vagy a 400órás túlóráról?

Figyelt kérdés

Már 2,5éve nem élek magyarországon de én ugy látom, hogy igen is fejlödik. Hiába van gazdag gázszerelő akkor is magasabb lett a minimálbér.

Hollandiában élek, egy gyárban melozom 2műszakban heti 40óra sima átlagos életem van otthon sokan nagyon elszálltak, azt hiszik egy betanitott munkáért nyugat europai bér járna otthon is.. Szerintem megkéne becsülni azt ami van.

És ez a "tömeg,, ez az állítolagos tüntetés nagyon kevés....semmi értelme mindenki mehetne haza...



2018. dec. 15. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

"Szerintem megkéne becsülni azt ami van."


Gondolom ezért nem emelték a tanárok bérét is négy éve, hiszen meg kell becsülni a jelenlegit.

2018. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

A kormányról szól főleg, a komcsi működésükről.


A minimálbér le van tojva, az elvtársak zászlószáma az.

2018. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Már 2,5 éve nem élek magyarországon de én ugy látom, hogy igen is fejlödik."


Én sem élek Kubában, de nagyon remek hely, mert úgy riszálnak a salsa táncosok, hogy hmmm, szóval oda kell költözni.

2018. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem megkéne becsülni azt ami van."


Meg ám. Csak azt nem értem, hogy te miért nem becsületed meg és miért húztál ki a hollandokhoz 2,5 éve.

2018. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kalandvágy, csókolom
2018. dec. 15. 18:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kalandvágyból húzhatnál ki a szavannára oroszlánokkal birkózni. Ott kalandozzál.
2018. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Meg se tudná mutatni a térképen hol van Hollandia.
2018. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egy összeszerelő üzemben dolgozom, sok itt a magyar de sokkal több a jugo szóval ott jóval nagyobb a kivándorlás.
2018. dec. 15. 18:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves Kérdező akkor kalandvágyból gyere haza és próbálj meg minimálbérből megélni. Az az igazi kaland.

Kintről dumálni mindig könnyű.

2018. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Ez arról szól, hogy a magyarnak semmi nem jó. Gyurcsány? Monnyon le! Orbán! Monnyon le! Nem tudom, ezek után ki merne egyáltalán miniszterelnök lenni.
2018. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!