Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy mem lesz időm...

Lehet hogy mem lesz időm edzeni, ha bevezetik a túlóratörvényt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Edzeni minek? Mi értelme? Milyen értéket teremtesz vele? Dolgozzál inkább.
2018. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Időd az lesz, hiszen, csak 400 órányi túlóráról van szó, egy év meg áll 8700 órából, viszont kedved meg energiád nem lesz, mivel a beled is húzni fogod magad után az állanadó munkavégzés miatt.
2018. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
93%
Erre is van megoldás. Képezd át magad szeméyi edzőnek.
2018. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De választhatok hogy legalább hétvégén dolgozzam pena túlórát vagy muszáj lesz ottmaradnom munkahelyen 10-12 órát?

Engem nem érdekel a munka,csak az edzés.Azért mentem egyetemre is,hogyolyan munkahelyem legyen ami mellett lesz elég idők edzeni,ne egy gyárban szopjal 12 órát

2018. dec. 15. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Egyszerű: kevesebbet kell aludni. Az ilyen alvás, meg pihenés nevű hülyeségek maradjanak meg a hanyatló nyugatnak.
2018. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb munkahely valószínűleg nem fogja ezt bevezetni, főleg ahol munkaerőhiány van, ott meg is nézhetnék magukat. A helyzet inkább csak a keleti régiókban lesz gáz.

Ha kitalálják hogy bevezetnék, akkor mondd meg hogy nem tudod vallani, és keress más helyet. Mindenki másnak is ezt javaslom, álljatok ki magatokért.

2018. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
Én akkor se megyek túlórázni ha két mankóval jön elém a főnök könyörögni
2018. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Értéket azzal teremt az edzéssel, hogy az átlag magyarral ellentétben sportol, mozog, így kevesebb esély van arra, hogy majd ő is leterheli az egészségügyet. Az edzés kifizetésével, bérletével, sportszerek, étrendkiegészitők vásárlásával pedig hozzájárul a gazdasághoz, ezek mind adózott forintokat jelentenek. A szabadidőben való fotelharcoskodás és gyakorin kommentelés kevesebb értéket teremt, mint a mozgás.
2018. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azért mentem egyetemre is,hogyolyan munkahelyem legyen ami mellett lesz elég idők edzeni,ne egy gyárban szopjal 12 órát"

Lehet tényleg elmentél egy egyetemre, de nem tanulni az tuti.

Ilyen kezdetleges nyelvtannal még bölcsészmérnök se leszel.

2018. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!