Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem lehet ezt...

Csak szerintem nem lehet ezt a mostani kormányt megdönteni?

Figyelt kérdés
Ugye most mennek a tüntetések stb. Kiabálások,ugrálások Bp. területén.Szerintem Vitya ennyitől nem fog lemondani.Nem azt mondom,hogy fel kell gyújtani az egész várost.Vonulásokkal és tábla emelgetésekkel egyik miniszterelnök se mondott még le.Szerintetek mi a megoldás?Úgy fogunk járni mint a franciák vagy az ukránok?Már azt is el képzeltem,hogy a Betyársereg ellen kell majd megküzdeni Budapest utcáin.Egyébként a Honvédség mikor avatkozna közbe?Úgy tudom,hogy ők a külső fenyegetések/terror támadások miatt vannak.Egy esetleges polgárháború esetén a rendőrségnek kell rendet raknia nem? (nem vagyok fideszes,a félreértések végett)

2018. dec. 17. 01:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet váltani, csak sajnos nem rövid távon nézve.

Szerintem akkor lesz lehetőség rá, ha azok az emberek lesznek többségben a szavazók között, akik még nem éltek a régi rendszerben, hanem már "világotláttak"...de most sajnos igen, az ország nagy része 1.idős, 2.melós, hozzá vannak szokva, h megmondják nekik,h mit gondoljanak.


De ha ez a rétek kihal, és azok lesznek az idősebbek is, akik már dolgoztak/tanultak külföldön, és képben vannak, akkor lesz is váltás.


Rövid távon sajnos csak olyan megoldást látok, ami nagyon nem emberi...ezért kerülendő

2018. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!