Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek/ellenzékiek,...

Fideszesek/ellenzékiek, nektek van ellenzéki/fideszes barátotok, rokonotok, ismerősötök?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy ez a 2 tábor buborékban él és nem érintkezik egymással, ez mennyire igaz?

2018. dec. 17. 13:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Öreganyámon kívül nem ismerek fideszest.
2018. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Van egy pár. És az, hogy ezek az emberek milyenek többnyire hűen tükrözi a propaganda sikerességét: nagymamám-egyértelmű, sógornőm és az ő férje -ők nagyon erős jobboldali érzelműek de korábban távol voltak a politikától, mégcsak szavazni sem jártak, anyósom, aki elég egyszerűen gondolkozik és a full-ban nyomott propagandán él, korábban szintén sosem szavazott, valamint egy közelebbi rokon aki TEK-es (gondolom ezt nem kell magyarázni).... Emellett egy külföldön élő unokatestvér, akinek szívem szerint mondanám, hogy gyere haza és itt osszad az észt magyar fizuból.

Egyébként többen is vannak, akik 2010-ben sőt olyan is aki még 2014-ben is Fideszre szavaztak, és nem jobbhíján, hanem meggyőződésből - ezek az emberek mára mind ellenzékiek. Az új törvénymódosítások után már sógornőmnél is betelt a pohár. Nem egyéb pártállásúak, hanem ellenzékiek, és az, hogy a közös utálat hogyan hozza össze az embereket, az egyben felemelő és elkeserítő.

2018. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

,,akinek szívem szerint mondanám, hogy gyere haza és itt osszad az észt magyar fizuból"


Ezt én is bírni szoktam. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik kinti fizuból osszák az észt, hogy nem értik mit rinyálnak a Magyarországon élők.

Ezt meg még az egyik ismerősöm ki is maxolta, mikor megmondta azért szavazott a Fideszre, hogy a forint mégjobban gyengüljön, a kinti fizuja meg az itthoni bérekhez képest mégtöbbet érjen.

2018. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igaz valamennyire a buborékos metafora. Pl. vannak fideszes rokonaim de nem beszélek velük politikáról mert tudom hogy úgyis az a vége hogy fogalmuk sincs semmiről amit nem a Fidesz médiájában hallottak, és úgy néznek rám mint aki a Marsról jött. Szóval érintkezünk meg szeretjük egymást meg minden, de politikailag teljesen más világban élünk.
2018. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 peca1000 ***** válasza:

Apósom, az asszony, és a sógornőm Fideszesek.


Én volt Jobbikos, most Mi Hazánkos vagyok.


Jól kijövök velük.


Ha Viktor és csapata nem lopott volna pofátlanul, én is Fideszes lennék.


Faterom DK-s, Feri az Isten, többi párt szart sem ér, Viktor a megtestesült gonosz. :)


Ő így látja, de elvagyok vele :)

2018. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi is abszolút jól megvagyunk a politikai sokszínűségünkkel. A múltkor éppen a tüntetések során kritizáltuk egymás táborát és végül nem estünk egymásnak hanem megértettük és összeölelkeztünk a haverokkal és mosolyogtunk hogy nincs hari.)
2018. dec. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!