Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek azt hiszik,...

Az ellenzékiek azt hiszik, hogy falvakban csak alacsony végzettségűek laknak?

Figyelt kérdés
Allandoan jönnek a Kommentek, hogy zsak krumpliert szavazzak meg az emberek a fideszt. Én 400 fős faluban lakom, én énektanár vagyok és kàntor,a felesègem könyvelő a szomszéd informatikus,ezentùl lakik bírò is és kozgazdast is a faluban,meg olajipari mernok is. Persze vannak szakmunkasok meg betanitott munkasok is,de szerintem nincs ebben semmi, Pesten se csak "ertelmisegiek" laknak,miert allitjaj be megis mindig tanulatlannsk a videkieket?
2018. dec. 6. 00:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Ne általánosítsd a gyk-s herbál realitis drogosokat az ellenzékiekkel. Ez az ő szintjük az ő stílusuk. Ne süllyedj olyan mélyre
2018. dec. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
3%
Piros Kalapas! Mi problemad a herbal reality-vel?
2018. dec. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
28%

#2

Ezt most komolyan kérdezed?

2018. dec. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

És minden falu olyan, mint a tiéd?

Akkor mesélj kérlek, hogy hova járnak dolgozni az emberek?

Én 75km-re ingazom naponta. Ami nem normális! De helyben nincs értelmiségi munka, ami legalább 200 nettót fizetne.

2018. dec. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Igen. Ez vagy azért van mert szándékosan ferdítenek vagy azért mett életükben nem jártak még Budapesten kívül.
2018. dec. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem csak attól lesz valaki "értelmiségi",hogy milyen iskolai végzettsége van.


Vidéken a magasabb iskolai végzettségűekre jobban jellemző a proli gondolkodásmód.

Pesten nyitottabbak az emberek.


Persze vannak kivételek,de arányában sokkal több felvilágosult ember él a fővárosban,mint vidéken,az értelmiségi körökben is.


Másrészt nemcsak az iskolai végzettség határozza meg a világszemléletet.

Ismerek olyan szakmunkást is,aki nyitott,felvilágosult,követi a világ dolgait,meg olyan "értelmiségit" is,akinek az élete facebookozásból áll.

2018. dec. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
22%
A zsák krumplit csak nem szó szerint értetted? Amúgy meg ajándékkal nem lehet szavazatot vásárolni, az emberek elfogadnak mindenkitől mindent, aztán a szavazófülkében csinálnak amit akarnak.
2018. dec. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%

Mi van, kérdező? Új szintre lépett a fideszes álomvilág?

Már tele vannak a magyar falvak értelmiségi professzorokkal? :D Jajj istenem, kész vagyok teljesen...

Nógrád megyéből származom, Szécsény környékéről, szerintem nézz szét nyugodtan arrafelé, hogy mi van a falvakban. :D

2018. dec. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%

Kezdjük azzal, hogy aki fideszes, az nem lehet értelmiségi, kivéve, ha Bayer Zsolt szintjét is értelmiséginek vesszük, amikor más embereket akar ütni-vágni, rugdosni, a fejüket az asztallapba verni, a véres taknyukon húzni őket a földön.

Ha ez az értelmiség Magyarországon, akkor gratulálok, büszkék lehettek magatokra!

2018. dec. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

Lefogadom, hogy ennek a 6 embernek az összekaparásával kb. felsoroltad az összes diplomást a faluban. :D


"miert allitjaj be megis mindig tanulatlannsk a videkieket?"


Pont ezért. :D

2018. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!