Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ebben ráció? (Bevándorlás)

Van ebben ráció? (Bevándorlás)

Figyelt kérdés

A Fidesz bevándorlásellenes politikát azért folytatott, mert félt hogy megdöntik a rezsimjét?


Úgye láttuk milyen állatok tudnak lenni ezek, és teszem azt nem tetszik nekik a közmunka, kaja, kereszt,templom,diszóhús árának csökkentése...


Nem tudom mennyi bevándorló lenne, ha migráncs-simogató politikát vall a Fidesz, de kérdem én, most az a tömeg ott lenne velünk magyarokkal, és együtt harcolna velünk a szabadságért, mint anno a lengyelek.


Ilyen megfontolások közrejátszhatak a Fidesz politikájában?


Csak egy felvetés, nem állítok semmit, hogy ez így van.



2018. dec. 17. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Ez már egy fogpiszkálóvá rágott csont. Mindenki unja. Esetleg valami érdekesebb téma?
2018. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24%

"A Fidesz bevándorlásellenes politikát azért folytatott, mert félt hogy megdöntik a rezsimjét?"

Minden kormány minden politikát azért folytatott és folytat, mert fél(t) hogy megdöntik a rezsimjét.


"Úgye láttuk milyen állatok tudnak lenni ezek, és teszem azt nem tetszik nekik a közmunka, kaja, kereszt,templom,diszóhús árának csökkentése...

Nem tudom mennyi bevándorló lenne, ha migráncs-simogató politikát vall a Fidesz, de kérdem én, most az a tömeg ott lenne velünk magyarokkal, és együtt harcolna velünk a szabadságért, mint anno a lengyelek.

Ilyen megfontolások közrejátszhatak a Fidesz politikájában?"

Semennyi migráns nem lenne itt, akármennyire próbálta volta simogatni őket a Fidesz. Az egyetlen egy eset, amikor jelentős számú migráns volt az országban, a Keletiben kialakult helyzet volt. Ami azért alakult ki, mert a Fidesz beengedte a migránsokat de nem engedte KI őket. És azért tüntettek, hogy hadd mehessenek EL INNEN. Magyarország nem volt soha migrációs célpont. A Fidesz azért választotta a migránsokat az ellenségnek, mert a kisujjukat se kell felemelni ahhoz, hogy "megvédjenek" minket tőlük.

2018. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!