Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a túlóra törvény miatt...

Vajon a túlóra törvény miatt hogy összefogott az ellenzék erősödött ezzel, az az van vagy lesz újra ellenzék?

Figyelt kérdés
De tudjuk hogy a Fidesz azért győzött főleg, mert a legtöbb ember úgy látta hogy egyszerűen nincs ellenzék csak fúrják egymást és úgy voltak vele hogy inkább a Fideszre szavaznak. Vajon ezzel most hogy összefogott az ellenzék erősödni fog és talán győzni is fognak következő választások?
2018. dec. 17. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Nem tündérke, a fidesz azért győzött, mert készpénzért vásárolt szavazatokat, amit meg nem bírt megvenni azt elektronikus szavazórendszerbe belenyúlva egyszerűen átírta fideszes szavazatra.

És ennek köze nincs az ellenzékhez.

2018. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ameddig az MSZP és a DK az ellenzék között vannak nincs ellenzék! Nevetségesé teszik az egészet!

Tudu-Tudu-Tudu Ági

[link]

2018. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szántóvető ***** válasza:
100%
amíg nem lesz értelmes alternatíva addig nem fog igény mutatkozni a leváltásukra.ellenzék jelenleg nincs,a sok levitézlett önjelölt bohócra senki nem kíváncsi.a túlóratörvénynek amúgy sincs köze az ellenzékhez,ott sem kellene lenniük az ellenzéki pártoknak.szervezzenek tüntetést a szakszervezetek,sokkal hitelesebb lenne az egész mint így ebben a formában.
2018. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem. Én eddig nem voltam fideszes, de ettől az ellenzék által kreált és hergelt műbalhétől budapesti lakosként olyan szinten tele a tököm, hogy legközelebb biztos a Fideszre szavazok. Egyenesen rókázom tőlük.
2018. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
én is így vagyok, ahogy az utolsó. láttam pár videót, primitív emberek kiabálnak, undorító. lebénítják a várost, feszültséget keltenek. kinek kell ez karácsonykor. én biztos nem fogok ilyenekre szavazni, az tuti.
2018. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért te mindent lenyelsz amit a Fidesz csinál és az a fontos hogy kényelmesen közlekedj a városban...
2018. dec. 18. 00:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem fontos igen, hogy normálisan élhessek a városomban.

Mikor a fideszesek tüntettek az mszp kormány alatt, akkor az volt a baj, hogy utcára viszi a fidesz a politikát, ezt skandálták lépten-nyomon.

akkor most miért nem tudnak otthonról politizálni? ők miért viszik utcára a politikát?

2018. dec. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki vagyok borulva emiatt
2018. dec. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!