Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják Orbán Viktort a...

Miért utálják Orbán Viktort a fiatalok? Miatta élhetnek jó életet, hiszen Orbán ösztönözte őket arra hogy elmenjenek az országból.

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én se értem, semmi nem jó nekik,lehet, hogy itt szerettek volna élni a családjukkal.....?
2018. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Aki alapból ki akart menni, az nem is utálja Orbánt. Rengeteg olyat ismerek, aki külföldön él, de isteníti Viktor királyt, főleg a migránspolitikáját majmolja, hogy nem kellenek Európának bevándorlók! (Holott ő is egy bevándorló)
2018. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Meg akik itt vannak például és Fidesz támogatók, azok is főleg olyanok, akiknek nem magyar munkahelyük van, emberi pénzekért dolgoznak külföldi cégeknek, vagy ingáznak. Jellemzően kamionsofőrök, fuvarosok, ingázó mosogatók, távmunkában dolgozó informatikusok, tehát csupa olyanok akik nem szembesülnek nem érintkeznek a szar magyar valósággal, de az idegengyűlöletre viszont vevők.
2018. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon szomorú dolgok ezek, szerintem nem jó dolog ezzel viccelődni. Ez okozhatja majd az ország összeomlását, és a Viktorék majd nézhetik egymást meg a falat. Ezt már tényleg nem lehet majd Brüsszellel meg a Sorossal kimagyarázni, meg nem lehet majd harsogni a médiáikban a gazdasági növekedést és mindenféle termelési adatnak a növekedését.
2018. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
A mai fiatalok annyira szeretik Orbát, mint a zsidók Hitlert.
2018. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Csak te látod így, túl sok unatkozó DK szimpatikus regisztrált 100 fiókkal és szidják Orbánt.
2018. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

# 6

Aha vagy túl sok embert küldött ide Orbán védeni magát. Én is kitudok ilyen hülyeséget taláni! :)

2018. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Ösztönözte őket anyósod.
2018. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!