Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért vergődik...

A Fidesz miért vergődik annyira a mostani tüntetések és az ezeken történt pár incidens miatt, amikor ezek a mostani események eltörpülnek a 2006-os és 2007-es eseményekhez képest?

Figyelt kérdés

Azokat pedig köztudott, hogy nem kis részben ők szították. Bár Gyurcsánynak sokak véleményével egyetemben szerintem is le kellett volna akkor rögtön mondania, és talán nem lettek volna ekkora balhék.


De a szellemet a palackból egyértelműen a Fidesz vergődése engedte ki. Ők szerveztek akkoriban naponta nagygyűléseket, hergelték az embereket, akik végül tartósan letáboroztak a parlament előtt. A későbbi nemzeti ünnepek pedig rendre randalírozásokba torkollottak. Ők bontottak kordont is.


Most pedig, hogy fordított lett a helyzet, és ők vannak a bársonyszékben, a legkisebb rezdülést is a demokrácia elleni súlyos véteknek tartják, meg persze megy a Sorosozás is ezerrel. Még ha esetleg van is valami igazságmagja a Sorosozásnak, ez akkor sem menti fel őket a sötét, aljas dolgaiktól.


Ők meg az ő híveik annak idején sokkal különb dolgokat követtek el a mostani eseményekhez képest, természetesen negatív értelemben.


2018. dec. 20. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nézd meg a reakciókat: akàrmit csinál az ellenzék, egész biztosan rossz. Teljesen mindegy, hogy békés-e, aggresszív, független vagy támogatást kap-e, hogy egységes vagy széttagolt,epp sokan vannak-e vagy kevesebben . Mindig megtalálják, hogy épp miért nevetséges/ veszélyes/ idegenszívű/gyenge/ sorosista/ jelentéktelen stb. Ebben elég következetesek.
2018. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, semmi veszélyt nem jelent rájuk. Mivel annyira debilek amazok hogy elfelejtik kikapcsolni a kamerát amikor megbeszélik a dolgokat. Én sírtam azokon az oltári faileken
2018. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Talán mert 2006-ban ők támadtak a törvényes rend ellen, most meg az ő rendszerük ellen lépnek fel az emberek...
2018. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

# 2

A politikán én is mindig jól nevetek! :D De főleg fideszes képviselőkön. Németh Szilárd, Kósa, Orbán, Rogán, Lázár, a bajszos, ezek mindig csinálnak vagy mondanak valami vicceset amiből olyan mém lesz neten, hogy sírva fakadok rajtuk! xD

2018. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
2006ban spontàn tüntetes alakult ki a Kossuth téren az öszödi beszed kiszivarha utàn,az esemenyek Kesobb olyan csoportok kezdték kezükbe venni, akik az akkor megerősődő meg radikalis jobbikhoz àlltak közel, a fidesz par nappal rà meg "ellenszinpadot" emelt a Kossuth tèren,ahol tulajdonképpen csítitotta az indulatokat....
2018. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!