Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz valami változás, vagy...

Lesz valami változás, vagy meddig tart még ez a rendszer?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, egyetemista. Semmi reményt nem látok arra, hogy 10-20 éven belül elindul valami fejlődés az emberek fejében, csak marad az urambátyám féle rothadó korrupt rendszer, amiben én nem akarok élni, azt érzem feleslegesen adózok majd ennek az országnak, mert semmit nem kapok vissza belőle.

Örökre költözzek el innen, vagy lesz majd idővel valami pozitiv változás?



2018. dec. 20. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor ezzel a tripla 2/3-dal biztosította magának haláláig a teljhatalmat Magyarország fölött. Januártól be is költözik a királyokat szimbolizáló Budai Várba. Egész egyszerűen beton stabil a rendszere, nem lesz változás még sok-sok ideig.
2018. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz változás, mivel erre a rothadásra van igény.
2018. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
O1G
2018. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképp költözz el külföldre, én azt mondom, hogy örökre-e, az egy másik kérdés, szerintem az örökkévalóságig nem érdemes előre tervezni senkinek. Viszont most vagy fiatal, a határok nyitottak, szerintem butaság lenne nem kihasználni és értékes tapasztalatokat szerezni. Én 27 éves vagyok, három évet voltam már Németországban, egy évet Angliában, most majdnem egy éve megint Magyarországon vagyok, de hónapokon belül mindenképp szeretnék továbbállni megint, amíg viszonylag fiatal és független vagyok. Hogy végeredményben hol fogok letelepedni, az jó kérdés, bár a politikai és gazdasági helyzetet nézve valószínűleg nem Magyarországon. Szóval szerintem igen, költözz el, és ne úgy gondolj erre, mint tragédia, hogy úristen el kell hagynom a hazámat, hanem mint lehetőség. És gondolj bele, hogy akár 20 éve mennyivel nehezebb volt külföldre menni, és hogy ki tudja mennyire nehéz lesz akár 10 év múlva.
2018. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Akkor rácsesztél, mert kb. minden oszágban egy korrupt, gazdagoknak kedvező rendszer van. Teszem azt pl. most Franciaországban áll a bál egy hónapja, pedig az azért eléggé nyugat már. Az USA-ról meg ne is beszéljünk, ott a lobbi, magyarul a megvesztegetés, mindennapos.
2018. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez csak a Te döntésed lehet,örülj neki hogy van választási lehetőséged.Én a Kádár rendszerben lettem felnőtt,álmodni sem mertem arról,hogy nyugatra menjek több pénzért dolgozni.Nyugati határ kerítéssel volt lezárva és lőttek arra aki meg akart szökni.Ha sikerült is akkor meg már haza nem lehetett jönni,mert börtön várt a disszidálóra.Most meg már 50 felett már nem mennék,túl sok minden köt ide és örülök ha reggel fel tudok kelni,sajnos öregszik az ember.Ti generációtok sokkal szerencsésebb,beleszülettetek a demokráciába.
2018. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az is igaz, amit a 4-es írt. Emellett akármilyen rossz is ez a rendszer, ez sem fog örökké tartani. Nagy bátorsággal és szervezettséggel meg is lehetne dönteni idő előtt. Akik ilyen dolgok miatt hagyják el az országot végleg, azt én valahogy megfutamodásnak tekintem, az ország, a honfitársak cserbenhagyásának. Nyugati szintű fizetések meg valószínűleg sosem lesznek itt, de ne legyen igazam. Van ebben szerintem valami telhetetlenség is, mert sokan kapásból ottani szintű fizetést akarnak. Korrupció meg sajnos mindenütt van, ahogyan a 4-es is írta.


Hozzá kell tenni, hogy az EU is sokat tehet sajnos ezért a katasztrofális helyzetért, mert bárki kimehet, és nem törődnek azzal, hogy ezzel tönkretehetik a keleti országokat. Milyen érdekes, hogy régen nem lehetett kimenni, most meg a ló túloldala van, bárki kimehet úgy, hogy ilyen különbségek vannak a fizetésekben.

2018. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most látom, nem 4-est, hanem 5-öst akartam írni, akivel egyetértek.
2018. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

a jelenlegi helyzet már bőven túlmutat az uram-bátyámon,mert abban azért van valamilyen szintű választási lehetőség.

a fideszben katonai szinten követelik meg a lojalitást.

másképp nem lenne kivitelezhető ilyen meló.

2018. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
A diktátorok mindíg csúfosan megbuknak.Előbb vagy utóbb.Orbán ellen már nagyon forronganak.Nem fogják már sokáig megtűrni.
2018. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!