Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók. Ti tényleg...

Mindentudó99 kérdése:

Fidesz szavazók. Ti tényleg elhiszitek hogy aki tüntet az mind Sorosbérenc, Soros kitartott migránssimogató? Álcivil. Libsi. Soros ügyönk

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 15:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
#ügynök#
2018. dec. 20. 15:51
 2/11 anonim válasza:
58%
én fidesz szavazó vagyok. ez hülyeség.
2018. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Természetesen tudjuk, hogy nem Soros bérencei voltam a tüntetésen, de az látszott, hogy nem a kétkezi munkások, akiknek elvileg a jogaiért tüntetnek, olyanok, mint az unatkozó futballhuligánok.
2018. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Nem, nem hiszem.

-Nem fideszes-

Azt viszont elhiszem, hogy ezen tüntetők irányítói igen, azok, ebben csak ők nyernek, a tüntetők 99,9%-a csak eszközök, akik unalomból és jó balhé reményében, továbbá -na még több lájk-ot kapok mert csinálok pár képet ott, és megosztom az xy oldalakon.

Ezek semmit se értek el azon kívül, hogy lejáratták magukat, és pártjukat, ezen eredmények pl láthatok a 18-25 év közöttieknél mért kv.-kutatások is, már a fiatalok is utálják őket.

Más, majd nézd meg a szakszervezetek mit érnek el, na azok kulturált és szervezett tüntetést hoznak össze, hogy eredményt érnek-e el azt még nem tudni, de az biztos hogy őket jobban támogatja a társadalom mint egy ilyen szedett-vedett csürhét, itt elsősorban a vetetőikre gondolok.

2018. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

persze, meg az ellenzék csak "hisztizik" meg "szinészkedik, ripacskodik".

Undorító m1, hírtv, meg társai.

2018. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Mert miből gondolod, hogy az átlag fidesz szavazók többsége tudja akár azt, hogy "mi az az orbán?".

Ilyen szavakkal meg végképp nem kellene az intellektusukat terhelni!

2018. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
A Fideszre szavaztam áprilisban és nem hiszem el.
2018. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
#3: Tudod mit jelent az a szó, hogy szolidaritás?
2018. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%
Nem, egyáltalán nem ,bár a média azért sok embert meghülyít pld. RTL híradó.
2018. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Van néhány fideszes ismerősöm a fb-n. Ők tényleg elhiszik. Már gondoltam megkérdezek valakit hol kell sorosnál jelentkezni hogy fizessen a tüntetésért, de inkább nem mondok semmit.
2018. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!