Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is úgy látjátok hogy...

Ti is úgy látjátok hogy győzött a kormány?

Figyelt kérdés
Én valahogy úgy látom hogy győzött a kormány..... Áder aláírta ennyi.. ugye most jön a Karácsony akkor mindenki megnyugszik majd, szépen le fog csengeni ez az egész és minden megy majd a régiben választáskor meg fölényesen megint megnyeri a Fidesz
2018. dec. 20. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen, megnyugodhatsz.
2018. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Győztünk!

Boldog karácsonyt!

Ahalabalaba Coca-Colca!

2018. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Meglátjuk. A vasárnapi boltzár sem tartott sokáig. Szépen gyűlnek a kormány hülyeségei, amit azért nem felejtenek el az emberek, akárhogy is nő a GDP. Majd a közvéleménykutatások és az EP-szavazás megmutatják, politikailag jó döntés volt-e a rabszolgatörvény.
2018. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

szerintem épp hogy csak olajat öntött a tűzre

amúgy ilyenkor sajnálom hogy torosszkai fidesz bérenc lett mert az ő radikális emleroggyantjai hamarabb tennének radikális lépéseket mint a demokratikus, liberális ellenzék tagjai


viszont hamarosan jönnek a sztrájkok és az országos felháborodás vagyis káder jános csak olajat öntött a tűzre

2018. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Remélem így lesz🙂
2018. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel a törvénnyel a Fidesz végleg megbukott, csak idő kérdése mikor kotródnak el?
2018. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt itt semmi olyan, amit akár harcnak vagy mérkőzésnek lehetett volna nevezni, tehát győzelemről sincs szó. Pontosan az történt, mint annak idején, amikor Orbán papa Viktorkát otthon elagyabugyálta: akkor is igazam van, mert én vagyok az apád!
2018. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Sokaknak a karácsony ugyanolyan munkanap, mint a többi. És tüntetni is ugyanúgy fognak menni, mert ha most meghátrálunk, akkor tényleg meg is érdemeljük, hogy olyan törvényt hozzanak, amilyet akarnak.
2018. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd,ha a gyakorlatban érzik az emberek a bőrükön a túlórát,majd akkor visszatérhetsz erre a kérdésre.
2018. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

A magyar nép mindent benyel. A hívek pedig így is tapsikolnak, és boldogan fognak majd akár heti 68 órát is dolgozni (ezt ma olvastam), hisz a migráncsoktól védve vagyunk, a sok sorosbérenc meg majomkodjon csak.


Majd ha százezrek gyűlnek össze a parlamentél, majd ha hetekig országos sztrájkok lesznek, majd ha a százezres tömeg nem megy haza, hanem addig ott marad amég nem lesz változás- ha kell hetekig- na akkor majd lehet lesz változás. Addig nem.


A migráncsozás meg a zsák krumpli, na meg a csalások sajnos bebetenozták ezt a szemét bandát, bármit megtehetnek.

2018. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!