Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek is tetszenek Jakab...

Nektek is tetszenek Jakab Péter parlamenti felszólalásai?

Figyelt kérdés

Én még csak nemrég figyeltem fel erre az új hangra az ATV-s botrány kapcsán ( https://www.youtube.com/watch?v=K8b78rX80yk ) és rendkívül szimpatikus a szókimondó őszintesége, meg az ahogy válaszokat követel és védi a magyar munkavállalók érdekeit.


Sok klassz youtube-ra feltett videón láttam utána és nagyon meglepődtem, megörültem, hogy valakinek végre van vér a pucájában és nem fél megmondani a frankót!


Ti mit szóltok hozzá?


És szerintetek el fog tudni érni valamit, lesz pozitív változás és jobb lét Magyarországon?



2018. dec. 21. 02:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

Ha már az adófizetők pénzéről van szó, meg kéne kérdezni a Jakabot az országgyűlésbe juttató szavazókat, hogy képviseli-e őket Jakab a megnyilvánulásaival, a hozzászólásaival.

Mert csak az a lényeges.

2018. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 Mint a Jakabra szavazó 20 597 ember egyike, jelzem, hogy engem igen. Még a többi 20 596-ot kellene megkérdezni :)
2019. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

12

Hogy micsoda véletlenek adódnak egy anonim oldalon!

2019. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 Nem tudom, mit tartasz véletlennek, cirka hetvenezer szavazó él a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 1. választókörzetben, várható, hogy páran kommentelnek a Jakab Péteres kérdéseknél. Egyébként valamennyire kiábrándultam belőle az utóbbi hetekben, túl teátrálisak a megnyilvánulásai, sokszor szükségtelenül konfrontatív pl. Orbánnal (én se szeretem Orbánt, de jobban örülnék, ha együttműködésre és kompromisszumokra törekednének a pártok, nem a cirkuszt csinálnák azok kedvéért, akiknek a parlamenti közvetítés a kedvenc szappanoperájuk). Az is fárasztó, hogy erről a béruniós vágyálomról nem bírnak leakadni, pedig esélytelennek tartom.
2019. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!