Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek szerint miért...

Fideszesek szerint miért mennek ki ma is hisztizni az emberek az utcára?

Figyelt kérdés
Nem érintette meg őket a karácsony szelleme, vagy mi lehet az oka? Esetleg a propaganda mond (hazudik). valamit erről, azon kívül hogy hisztiznek, vagy már meg sem említik a kormány médiákban?

2018. dec. 21. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Most olvastam, hogy egy kutatás szerint a fideszeseknek is csaknem fele elutasítja a rabszolgatörvényt. Nincs még vége a történetnek.
2018. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Időgépet építünk hogy azzal visszatérjünk nullába betlehembe és megöljük a kis Jézust.
2018. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
"Meg sem említik a kormàny médiàkban" a köztvn nèztem a dèli híreket, ott mutattàk,hogy az ellenzeki politikusok,hogy milyen seruleseket szendvedtek az MTV epuletebeb...azt is mondták,hogy ma is lesz tüntetés
2018. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

És persze azért is építjük az időgépet hogy migránsokat telepítsünk be ide 1000 évvel ezelőtt hogy Magyarország egy ne Magyarország legyen hanem migráns ország.


És mindezt azért tesszük mert Soros György ezt parancsolta nekünk a Szíriuszon lizardman Cityben.

2018. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

hivatalos álláspont:

Nem az emberek mennek ki, hanem celebaktivisták.

[link]

2018. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Tüntiznek egyet a rengeteg levágott karácsonyi pulykáért.
2018. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Soros György meggyőzte őket arról, hogy milyen rossz nekik, pedig olyan remek azzal tölteni az életünket, hogy hülyére dolgozzuk magunkat Orbán Úrért köszönyük szépen szemünk kőnyes! ♥♥
2018. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Mert Sorosbérencek.

Ennyi.

2018. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Mert migráncsokat akarnak!
2018. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Áprilisban a Fideszre szavaztam. A rabszolgatörvénnyel nagyon kihúzta a gyufát a kormány. Nagy az elégedetlenség a rabszolgatörvény miatt de vannak más okok is amiért lehet utálni a Fideszt. Engem többek között a korrupcióval és a nemzeti konzultációval húztak fel. A konzultációval azért, mert nem rendes konzultáció, hanem előre úgy állították be a kérdéseket, hogy a nagy többség igennel válaszoljon, ezáltal a kormány álláspontját erősítse, miközben a véleményemet nem tudom elmondani nekik.
2018. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!