Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz és orbán mikor...

A fidesz és orbán mikor változott meg ennyire, hogy így kifordult önmagából és ennyire a nép ellen van? A pénz és a hatalom tényleg gonosszá teszi az embereket?

Figyelt kérdés

Én még emlékszem, hogy anno milyen szép beszédeket tartottak és hogy mennyi jót ígértek a népnek, de amit mostanában a parlamentben láttam, na meg ez a rabszolgatörvény - nagyon megdöbbentő és elszomorító!


Mikor változtak meg ennyire?


Ti is csalódtatok bennük?


Mert én nagyon! :(



2018. dec. 21. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

2002 környékén.


Igen, nagy csalódás.

2018. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért? És miért pont akkor, mi történt?!
2018. dec. 21. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A hatalom és a pénz csodákra képes. Valaki hozzá jut mind kettőhöz, legtöbb esetben hasonló az eredmény.
2018. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Ahogy vannak országszerte ezek a tüntetések elkezdtek a szlovák ujságok is erről cikkezni, kiderült hogy Szlovákiába is ugyan ilyen törvény van már kitudja mióta

és érdekes, hogy itt az embereknek felsem tünik és nem is tudtak róla

úgyhogy nem is értem minek ez a huzavona...

2018. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon gonosz. Engem is a minap ok nélkül bokán rúgott.
2018. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

# 6

Minket meg kirakott a családok nagy évében a lakásból, rendőrökkel.

2018. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
#3 Na még egy birka akit az orránál fogva kell vezetni mert saját gondolatai nincsenek. Vagy újonnan regisztrált troll. Inkább az utóbbi.
2018. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Mikorvaz embernek jol megy sora vagy amikor a tulelesert kuzd, akkor mutatkozik meg az igazi termeszete.


Viktor mindig ilyen volt legbelul.


Most jott a felszinre.


Az ego csodakra kepes.

2018. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Csakhogy Mózes nem szolgálta ki népét idegen érdekeknek, ezért került börtönbe. Ott Jézus meglátogatta, és Mókus kérdezte tőle: Tényleg közülünk való vagy?


Mivel Mózes nem hitt abban " ha elveszik a magánnyugdíjad, ad oda magad rabszolgának"

Mózes forradalmat akart, nem egy langyos vezért, aki azt mondja: "ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel"

2018. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!