Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tud mondani valaki megoldást...

Tud mondani valaki megoldást a problémára?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokhoz szólnék, akik tüntetnek, illetve szimpatizálnak a tüntetőkkel, hogy milyen megoldást javasolnának a rabszolgatörvény és csak a rabszolgatörvény ellen.
2018. dec. 21. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
El kell húzni a francba innen, az utolsó majd leoltja a villanyt. Akkor talán észbe kapnak. Addig nem. Maguktól nem. Ha nem lesznek kényszerhelyzetben, akkor soha.
2018. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem én, de kiknek kéne észbe kapnia? Fidesznek, aki ebben a kérdésben sokat nem tud tenni, irányítják őket a multi cégek, EU stb.? Talán maguknak a cégeknek, netán a komplett kapitalizmusnak?
2018. dec. 21. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem képes arra, hogy észbe kapjon, akkor mint minden élősködő, szépen éhen hal gazdatest nélkül. Pont ez a lényeg, hogy Magyarországon senki sem felelős ("ha én nem lopom el, ellopja más"), értelmetlen dolog felelősöket keresni...
2018. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb talán nem kéne megválasztani a Fideszt.
2018. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha nem Fidesznek hívják a pártot aki ott ül, a multinacionális cégek akkor se változtatnak a felfogásukon.
2018. dec. 21. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

"Legközelebb talán nem kéne megválasztani a Fideszt."


És akkor mi lesz helyettük? Egy másik tolvaj banda? Ugyanis ők a másodikak a ranglistán. Vagy netán összefognak egy identitást vesztett Jobbikkal? Egyre jobb!

2018. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bárminek hívhatják azt a bizonyos pártot, bárkik lehetnek a tagjai, addig amíg idegen tőke van az országban, ők fognak diktálni.
2018. dec. 21. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:

"Legközelebb talán nem kéne megválasztani a Fideszt."


Már késő. A múltba való utazás pedig paradoxonokba ütközik.



Én a Fideszre szavaztam, viszont talán a tüntetések észhez térítik a Fideszeseket!

2018. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szántóvető ***** válasza:

minden normális ember szimpatizált velük.(más kérdés hogy mennyi a normálisok száma az országban.)

egyértelmű hogy nagy a baj,orbi nem tudott mit kitalálni úgyhogy a dolgozók túldolgoztatásával oldja meg a problémát.

[link]

természetesen hazudik mikor azt mondja hogy ez a munkavállalóknak jó:

[link]

megoldást a népességfogyásra,romló demográfiai adatokra,sok ingyenélő eltartására nem lehet találni,be kell látni hogy ez a rendszer nem fenntartható többé.hiába húzzuk a német gazdaságot,a szar összeszerelő üzemekben szar fizetésért dolozóknak sem lesz jobb.ráadásul lófasz járulékot fizetnek be utánuk.a multi meg lapátolja ki külföldre a nyereséget,ami euro milliárdokat tesz ki évente.ha nem lenne eu-s könyöradomány akkor úgy öszeroppantunk volna mint a Szovjetunió egykor..bár nekik kiapadhatatlan energiaforrásaik vannak,nekünk még az sincs.egyszerűen semmilye nincs ennek a nyomorult országnak a szegénységen és a szegény embereken kívül.

2018. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy mozdonyvezető sztrájktól már bemajrézna a szerencsétlen törpe, de lehet ez bkv, vagy bármi húzósabb.
2018. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!