Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel Magyarországon nincs...

Mivel Magyarországon nincs demokrácia, hanem erőteljes önkényuralom (autokrácia, diktatúra), ezért terveztetek (elsősorban fiatalok) a közeljövőben költözni egy élhetőbb európai országba?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 10:51
1 2
 1/11 wrspeed80 válasza:
93%
Négy éve megtettük és hálás vagyok h minden jól kialakult és h nem ott élünk, akármennyire is fáj ezt mondani :(
2018. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem ez az elsődleges ok szinte senkinél. Az emberek tök jól elvannak a legnagyobb diktatúrában is ha tele a pocak.
2018. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyira irigylem, akik elhagyták ezt a haldokló pöcegödör országot. Ha gondolod, mesélj arról, milyen az, amikor nem Európa szégyenében élsz. :/
2018. dec. 22. 11:07
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Anyukámat nem akarom magára hagyni.

De ha meghal, akkor át fogom gondolni.

2018. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Éljen anyukád sokáig. Ha úgy van, nem tudod őt is magaddal vinni? A magyar egészségügytől túl sok jóra amúgy sem kell számítanod.
2018. dec. 22. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Érdekes,hogy folyamatosan nő a várhatò èlettartalom MAgyarorszàgon ùgy,hogy szerinted a magyar egeszsègügytől nem sok jòt lehet vàrni...
2018. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
3 hete belekezdtem egy norvég nyelvtanfolyamba, szóval igen.
2018. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

#2

A diktatúrának pont az a lényege, hogy a pocak nem annyira van tele. Vagy ha tényleg szó szerint érted, hogy annyi az igényszinted, hogy jól telezabálhasd magad, akkor az nettó igénytelenség.

2018. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező! Nem fikázni kell az "odahazát", kösd fel a gatyát és gyere külföldre.
2018. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

én értem, amit a kettes mond.

nyilván képletesen értette azt, hogy tele a pocak.


az emberek többsége akkor sem tudna semmit se kezdeni a demokráciával, hogyha lenne...főleg azok, akik még az előző rendszer múltjában élnek, és azt várják, hogy a jólétet majd a kormánynak kell elhoznia...külföldön is te dolgozol meg érte, nem a kormány adja oda neked...


csak itt nincs megbecsülve az a pénz, amit a munkáért kapsz...holott csomó embernek bőven elég lenne, és azért ha szétnézünk egy közepes méretű vidéki városban, nem azt látom, hogy élhetetlen ez az ország...mindenki megy a dolgára.


én például kicsit minimálbér felett keresek, barátnőm úgyszint, ketten elvagyunk egy albérletben, enni tudunk. autóm is van. pár napja elvittem anyumat is bécsbe az adventi vásárba, ő örült, én is örültem.

most akkor mégis mi legyen a bajom őszintén? mért zakatoljon 0/24-ben az agyam azon, hogy a kormány korrupt és elnyomja az embereket? feleslegesen nem akarom magam depressziós állapotba hozni.

2018. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!