Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idősebb generáció miért...

Az idősebb generáció miért éri be tűzifával meg Erzsébet utalvánnyal?

Figyelt kérdés

Olyan mértékű adót szednek be nálunk,mint Svédországban.

Ott ugye elég erős a szociális háló.

De mondhatnám Németországot is.


Ezekben az országokban miért nem lehet megvenni az időseket sz-ér'hú-gyér'?


Közben nálunk egyre inkább vonják el a szociális juttatásokat.

Az egészségügy egyre gázabb,ami ugye leginkább a nyugdíjasokat,idősebbeket érint.


2018. dec. 25. 23:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom miről beszéltek, én a régi rendszerben 5-10 szer jobban éltem, mint most nyugdijasként. A 90-es években még sztrájkolni is jártam. Mára jó, ha eltudok menni kenyérért, már ha jut rá. A fiataloké lenne a jövő, de ők csak előre, hátra mutogatnak a monitor elől.
2018. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert nem úgy gondolkoznak, mint mi fiatalok.

Mi pl tavaly is megmondtuk,hogy figyeljék meg, idén karácsnykor nem lesz bözsi, csak a választások előtti évben..

Igazuk is lett,ahogy sok más dologban.

Nem látják annyira át az ilyet már az idősek szerintem,örülnek annak, amit kapnak, nem gondolnak bele,hogy ez lehetne jobb is.

Svédországról meg Németországról meg úgyis a migránsok jutnának eszükbe, a kormányproganda szerint rettegnek az ott lakók és rosszul élnek a migránsok miatt. Szóval én még azt is el tudom képzelni,hogy inkább beéri a fával meg a bözsivel, de legalább nincsenek migárnsok..

2018. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy idiótának tartom azokat az embereket, akik fikázzák az időseket. Sőt, azokat is idiótáknak tartom, akik a mai ellenzékiség totális csődjét is az idősek hibájának tudják be. Én is kormányváltást akarok, de amíg ekkora szamarakból áll a mai magyar ellenzékiség, eszem ágában sincs elmenni szavazni.
2018. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!