Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostanában miért nem kommunist...

Mostanában miért nem kommunistázzák a Fideszesek azokat, akik nem Fideszesek?

Figyelt kérdés
Emlékszem, még a 2010-es kormányváltás előtt mindenki kommunistának számított, aki nem értett egyet a Fidesszel. Mostanra ez átváltott libsizésre,és már nem nagyon hallani, hogy a Fideszesek pejoratív értelemben használnák a kommunista szót. Mi történt, mi ez az éles váltás?

2018. dec. 26. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ma már a "liberális" lett a szitokszó. A komcsizás uncsi volt, és ki kellett találni valami újat.
2018. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Mert ha libsi vagy, az egyenlő azzal, hogy sorosbérenc vagy. Ha meg komcsi, akkor nem sok vizet zavarsz, mert a nyugat nem komcsi.


Ez a fideszesek logikája.

2018. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont tegnap kommunistázott le a vérfideszes unokatesóm, mert megkérdeztem a 4 éves kislányát, hogy mit hozott neki a télapó. Azt mondta, hogy a Magyar Enber az Mikulást mond és csak a kommunisták télapóznak.
2018. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem kommunistáznak! Pont ők, a legnagyobb komcsik :D

Libsiznek, és kommunistáznak vegyesen, egy kis sorosozással, és migránccssímogatózással, néha egy kis gyíkemberezés, és háttérhatalmazással, meg gooonosz multizással, és brüsszelezéssel.

2018. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es voltam. Akkor bocsánat. Nem tudtam, hogy vannak fideszesek, akik komcsizzák a nem-fideszeseket.
2018. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Most a hazaárulózás meg a libsizés a divat. Ez van, lehet egyszer újra elkezdik a kommunistázós rizsát, de lehet, kitalálnak valami még újabbat.
2018. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:44


Áprilisban a Fideszre szavaztam, viszont akkor sem voltam oda értük, ahogy most sem. Nem igazán szoktam libsizni és Soros bérencezni sem. Bár ha jól emlékszem mondtam olyasmit, hogy a Fideszesek szerint Soros György pénzeli a tüntetőket de nem hittem el.


"Emlékszem, még a 2010-es kormányváltás előtt mindenki kommunistának számított, aki nem értett egyet a Fidesszel."


Mostanában meg a Fideszeseket kommunistázzák az interneten vagy magát a Fideszt.


Boldog Karácsonyt mindenkinek!

2018. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert Sorosnak semmi köze a kommunizmushoz.
2018. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyűlöletkormány azóta rigmust váltott, most a soroslibsit kell a híveknek nyomni.
2018. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mekkora kommunistának kell lenni ahhoz, hogy mindig megvétózza a Fidesz az ügynökakták nyilvánossá tételét? Ennyit arról ki a komcsi. :D
2018. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!