Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostanában miért nem kommunist...

Mostanában miért nem kommunistázzák a Fideszesek azokat, akik nem Fideszesek?

Figyelt kérdés
Emlékszem, még a 2010-es kormányváltás előtt mindenki kommunistának számított, aki nem értett egyet a Fidesszel. Mostanra ez átváltott libsizésre,és már nem nagyon hallani, hogy a Fideszesek pejoratív értelemben használnák a kommunista szót. Mi történt, mi ez az éles váltás?

2018. dec. 26. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Csak annyi történt, hogy az MSZP sikeresen felszámolta önmagát, már gyakorlatilag nem tényezők. De lett helyettük egy rakás mikropárt, akik még önmagukat sem tudják meghatározni, hogy kb. hová tartoznak. Én sem tudom őket minek nevezni, egyszerűen csak ellenzékiek és ennyi. Engem egyébként jobban kiakaszt, hogy a magukat demokratikusnak hazudozó ellenzékiek mindenkire visítanak, aki nem oda szavaz, ahová ők írják elő, de azért közben aggódnak a demokráciáért.
2018. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Andizsuzsi ***** válasza:
A "neobolsevista csőcselék" minek számít?
2018. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szerintem a fidesz kommunistább lett a kommunistáknál, talán ezért.
2018. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!