Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tiltotta meg a Fidesz...

Miért tiltotta meg a Fidesz az összes médiának, hogy a Magyar Munkáspártról közöljenek?

Figyelt kérdés
Régebben még sok helyen informáltak a Munkáspártról. Ma már a közvéleménykutatóknak se engedik, hogy a Munkáspártot közzétegyék. Szerintem emiatt is gyengébbek az eredményeik a választásokon. Helyettük előszeretettel reklámozzák a Momentumot.

2018. dec. 26. 17:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Csak az nem látja aki nem akarja. Elegendő a google találatait megnézni. A Momentumnak majdnem napi szintem vezető hírei vannak. A Munkáspártra nem fogsz friss találatokat kapni. Ez persze csak az internet. Tv-ben végkép nem hallani a Munkáspártról.
2018. dec. 26. 18:42
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mivel a Munkáspárt nem csinál semmit, a Momentum pedig az élére állt a jelenlegi tüntetéseknek?
2018. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Talán azért mert a tüntetések nem a munkásokról szóltak hanem a mikropártok önreklámozásáról.


[link]

2018. dec. 26. 18:59
 14/25 A kérdező kommentje:
Azért érdekes, hogy az alábbi cikket se engedték megjeleníteni sehol: [link]
2018. dec. 26. 19:07
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy bárki betiltotta volna a Munkáspárt reklámozását? Főleg a fidesz, amikor Thürmer olyan lelkesen kiállt Vitya mellett már többször.
2018. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Esetleg fel tusz mutatni bármit ami az ellenkezőjét bizonyitja? A Fidesz gyűlöli a Munkáspártot és mindent elkövet, hogy eltüntesse a föld színéről őket. Ellenben a Momentumot mindenhol reklámozza. Nem véletlen.
2018. dec. 26. 20:38
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Te állítottál valamit, illene neked igazolni. Én sem kedvelem a momentumot, de jelentősen nagyobb a támogatottsága, mint a munkáspárté, ezt el kell ismerni. Thürmer pedig számtalanszor bizonyította nyilatkozataival, hogy Vitya mellett áll, semmi logika állításodban.
2018. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, hogy egy olyan párt ami agyba-főbe reklámoz a média annak lényegesen nagyobb a támogatottsága. Erről szól a médiamarketing. Mivel a média a kormány kezében van így egyértelmű, hogy ki a Momentum támogatója. Az meg szerintem tisztesség dolga, hogy a vesztes gratulál a győztesnek. Ezenkívűl nincs tudomásom olyan nyilatkozatról ami szerint Thürmer a Fidesz mellett állna.
2018. dec. 26. 21:00
 19/25 anonim ***** válasza:
14%
A liberálisok taktikája, hogy a Munkáspártot az éppen aktuális, gyűlölt kormánnyal (jelenleg Fidesz, 2010 előtt MSZP-vel) összemossák. Látom még itt is azt teszik. Pedig a kérdés nem is erről szólt. Az én véleményem is az, hogy a hatalom azt a pártot relámozza amelyik az érdeküket szolgálja.
2018. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

A Munkáspárt arra sem volt hajlandó,hogy kitolja a seggét a tüntetésre.Pedig kötelessége lett volna kiállni a munkások mellett,amikor rabszolgasorba próbálják őket taszítani.

Inkább az EurópaiBaloldalt támogasd,ők az összes tüntetésen az élvonalban álltak.

2018. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!