Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hatalmas Orbán utálat,...

Mi ez a hatalmas Orbán utálat, ha háromszor lett kétharmaddal megválasztva?

Figyelt kérdés

Nem provokáció a kérdésem leszögezem.


Szóval sokan szidják őket meg fikázzák, de már háromszor nyertek választást, kétharmaddal. Legutóbb tavasszal, ahol rekord számú választó ment el és így is összejött az újabb kétharmad.


Ezért én nem értem a felháborodást, mert a választások eredményét nézve az embereknek ez kell.


Vagy a magyar emberek tudathasadásosak, ha megválasztják őket, majd fikázzák.



2018. dec. 27. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

"de már háromszor nyertek választást, kétharmaddal."


Jó vicc! Egyszer nyertek 2/3-addal, minden azt követő 2/3-ot ők adták maguknak, nem a néptől kapták!

2018. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Ez azért elég sokrétű témakör. Azt azért érdemes leszögezni az elején, hogy nem 66%, hanem 49% szavazott a fideszre, igaz így is magasan a legerősebb párt.

Van sok olyan ember is, akikre a végén célzol. Állandóan panaszkodnak, így rossz az élet, úgy nem lehet megélni, stb... de az x-et még is a fideszre húzzák, mert jönnek a migráncsok.


Illetve úgy látom, hogy nálunk a politika már elkezdett szektásodni. Nem feltétlen akarok mutogatni, mert én is elköteleztem magam egy adott párt mellett, de ez sok fideszesre hatványozottan jellemző. Ilyenkor pedig már az ész érvek nem hatnak.

2018. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
A 2010 és a 2014 es győzelmükhöz nem fűznék hozzá sokat, akkor nem követtem a politikát. Én is rájuk szavaztam áprilisban viszont őszintén nem vagyok oda értük, viszont anyagilag nagyon jól élünk a Fidesz kormányzása idején. A Fidesz összességében sokat lop de vannak más dolgok ami miatt utálni kell őket. A választások előtt például egy hazug propagandával kampányoltak, hogy félelmet ébresszenek az emberekben és bennük lássák a biztonságot. Sokakat megvettek Erzsébet utalvánnyal. Viszont ha demokratikusan nézzük, akkor tényleg rengeteg ember rájuk szavazott.
2018. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de 8 millió szavazóból 2,8 millió szavazott rájuk, tehát 5,2 millió ember maradt, akik szidhatják őket. Ez nem elég nagy szám neked? De akkor mi a kérdésed?
2018. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
2,8 millió cigány, ukrán, román, trafikos söpredék szavazott rájuk. Tudtommal 8 millióan vagyunk....
2018. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%

1. a magyar ember mindig elégedetlen

2. a kisebbség sokszor hangosabb

2018. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Fideszre 49% szavazott, minden más pártra 51%. Az lenne a furcsa ha nem lennének elégedetlen emberek...
2018. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Orbán Viktor személyi kultusza azért tudott kialakúlni mert orbán nagyon ért ahhoz hogy mindenkinek azt mondja amit az éppen hallani szeretne, valamint mindenkinek nagy gazdagodást jólétet ígér aki veletart és támogatja, szinte megbűvöli a sok kapzsi embert mint a kígyóbűvölő a kígyót, ezek meg mennek utána mint a birkák a vezér kos után.



Itt az a sunyi szöveg amivel leoltotta annak idején a sok egyszerü embert: "Az idei évet 2011-et a megújulás, 2012-t az elrugaszkodás, 2013-at az emelkedés, 2014-et pedig a gyarapodás évének nevezte Orbán Viktor hétfőn Budapesten, a Millenárison elmondott, hagyományos országértékelő beszédében."



Nos a 2014-es gyarapodás az bekövetkezett de nem a széles néprétegek számára hanem az orbán oligarhák és strómanok számára, viszont a széles néprétegek által befizetett adókból gazdagotak meg ezek az orbán oligarhák, a nép meg azóta is csak reménykedik egyfojtába hogy majd csak eljön az ő idejük is de sajnos azt látni lehet hogy nemakar ez a nagy jólét eljönni a nép számára sőt egyre csak húzza orbán azt a bizonyos nadrágszíjat, a rabszolgatörvény is a gazdagoknak meg a nyugati milliárdosoknak kedvez és nem a népnek. Szegény emberek azt hitték hogy róluk beszélt orbán mikor azt ígérte hogy 2014 a gyarapodás éve lesz, sajnos nagyot tévedtek.


Hát ezt tudja nektek nyújtani orbán "igazmondó" viktor, nesze semmi fogd meg jól.

2018. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

a média irányítása miatt tudtak nyerni.

meg az olyan emberek miatt akik nem néznek tv-t híradót hanem csak szokást követnek.

és a csalások miatt,mint az ukránok behozása,cigányok lefizetése,nyugdíjasoknak utalványok liszt,krumpli osztás,szavazat számlálók megvétele.

2018. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Mára már tisztán és világosan látszik hogy össze lopták csalták hazudták a kétharmadot.
2018. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!