Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon ki lehet az a 36%...

Vajon ki lehet az a 36% fiatal, akik még mindig fideszesek?

Figyelt kérdés

[link]

Kemény dió ez az ország. Kik ezek? Vidékiek? Mert én 4 fiatal vidékit ismerek, akik fideszesek, de városlakókkal még nem nagyon találkoztam, akik fiatal létükre fideszesek lettek volna.



2019. jan. 1. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Az MSZP 3 és a DK 0%-a mindent elmond!

Az ilyen lúzer őskövület pártok mellett még a Fidesz is fiatalosnak látszik. Ezért nem túl boldogan, de mégis inkább a Fideszre szavaznak.

Köszönd meg az MSZP-nek és a DK-nak!

2019. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Orbán kedvencei, vagyis a híres rejtett erőforrás. Leginkább.
2019. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Én sem vagyok sem MSZP-s, sem pedig DK-s, de valahogy nem fogom a logikát, hogy ettől miért kellene fideszesnek lennem.

2019. jan. 1. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ahol apuci meg anyuci kormányközeli milliárdos vállalkozó, így a csemetéjük iskola meg egyetem helyett a Seychelle-szigetekre meg Monacoba utazgat, 18 évesen Porschéval jár meg nagy lábon éli az életét. Az ilyen ingyenélőknek nyilván a mennyország ez az élet, most gondolj bele ha a sok kis műkörmös partikirálynő meg kokszos izomkolosszus nyaralás helyett egyetemre kellene járjon hogy ember legyen belőle...
2019. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
A szokásásos trükközés. Az a 2400 megkérdezett lehet akár a fidelitas is! Semmi nem tiltja!
2019. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 nem hiszem hogy a 444 direkt fidelitaszosokat kérdezett volna
2019. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

(Mediános felmérés, nem a 444.hu készítette)

A Mediánt többnyire megbízhatónak tartom, de nekem ezek a számok nem stimmelnek. De ez csak egyéni megérzés persze.

2019. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

#5, #7-nek:


Mondok egy konkrét példát a "nem stimmelő" számokra.


A Pécsi tüntetést közvetítette a mérce.hu.

Soha nem mutatták úgy hogy lásd a teljes tömeget.

Minden híradásban közölték, hogy 7-800 ember volt kint.


Hát elmondom hogy én itt születtem Pécsen, két utcával odébb nőttem fel mint ahol a tüntetés vonult! Ismerve az utcákat, a felvételeken legalább 2000-ember volt! Persze ezt csak az tudja megállapítani, aki helyi!

2019. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
A megkérdezettek között biztos akadtak cigányok és nem-cigány származású, ám szakképesítéssel ugyanúgy nem rendelkező, gyermekvállalásból élő fiatalok. S e két réteg számára tagadhatatlanul kecsegtetőek a FIDESZ ajánlatai/ajándékai - ugyanis nem rendelkeznek akkora értelemmel, hogy átlássanak a mézesmadzagon.
2019. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én családomban is vannak fideszesek sajnos.

A nagyszüleim de ők már 80 felett vannak amúgy, jah és a huszonéves unokatestvérem is az, svábok és annyit örököltek mint a rosseb...földeket, pincéket stb egy kis faluban. Neki jó a fidesz, az örökségekből megél vígan a földtámogatást meg ad a fidesz ezerrel ugye... Huszonévesen van egy terepjárója, saját háza amit mások örökségéből vett szerinte jó így minden ahogy van és nem is érti, hogy én miért utálom a fideszt -.-

2019. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!