Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ellenzék miben...

A magyar ellenzék miben reménykedik a Fidesz leváltásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy megoldható lenne erőszak nélkül, azt pedig senki nem akarja bevállalni, mert egy polgárháború kellős közepén találná magát az ország.

Én sem szeretem a Fideszt, de belátom, hogy túl erősek, így inkább lepattanok az országból és meghagyom nekik. Nem szégyen ez, Yoda mester is visszavonult a Dagobahra, mi pedig még annyit sem tudunk tenni, mint egy Jedi mester. Sőt, ha mindenki elhúzna, akinek nem jön be a ténykedésük, akkor előbb össze is omlana a hatalmuk, mintha az a több százezer dolgozó Magyarországon maradna keseregni, de közben a munkaerejükkel mégis életben tartanák a rendszert.



2019. jan. 1. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

"Amúgy pedig ideje lenne megérteni, hogy amit a Fidesz vall ideológiát, az a magyarok többségének igenis tetszik."


Jaj... Ha a mahyarok többségének tetszik, akkor elvilwg a magyarok többségének a fideszre kellett volna szavaznia, nem? A szavazóképes lakosság hány százalékaent el szavazni, 60? Nem emlékszem fejből. De arra igen, hogy ennek a rétegnek a 49%-a szavazott a fideszre. Igaz, nem doktoráltam matekból, de azért az egyértelmünek tűnik, hogy 49% az nem a magyarok többsége.


A másik, ami sánta az elméletedben, ez a lepatganás. Tudod, vagyunk néhányan, akik magyarként ide születtünl és az a mániánk, hogy lehetőleg elpatkolni is itt óhajtunk majd. Ide köt a családunk, a barátaink. Éljek egy kisemmizett idegenként, mindenkitől távol egy ilyen féreg miatt? Azt már nem!

2019. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Aham szóval a 49% os listás és 45% összes szavazati aránnyal győzött magyar kormány nem a többséget képviseli?


Akkor nézz utána a világ többi "igazi" demokráciáiban a szavazati arányoknak.


Kezd el felsorolni a győztes pártok szavazati arányát !


Én ízelítőnek ideteszem Németo. 2017 győztesét: CDU+CSU 37,3%


Na gyerünk sziporkázzanak azok az 50% feletti győztes pártok a világból ! (ha egyáltalán van ilyen)

2019. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű matematika. Dolgozd fel!
2019. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!