Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire átlátszó...

Szerintetek mennyire átlátszó az ellenzéki (? ) összeborulás követelésének ezen pontja? "Kevesebb rendőri túlórát"?

Figyelt kérdés
Az orvosok, tűzoltók, egyéb közfeladatot ellátók túlórázhatnak csak a rendőrök nem?

2019. jan. 3. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

# 19!

Mondott ilyet bárki is?

2019. jan. 3. 14:12
 22/62 anonim ***** válasza:
43%
Jaj hagyjad már ezt a vállalhatatlan alakozást. A Fideszben nincsenek vállalhatatlan alakok? Farkas Flórián? Rogán Antal? Sőt, Orbán Viktor?
2019. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
43%
Jaj hagyjad már ezt a vállalhatatlan alakozást. A Fideszben nincsenek vállalhatatlan alakok? Farkas Flórián? Rogán Antal? Sőt, Orbán Viktor? Ők mitől vállalhatók, amikor egyértelműen szétlopkodták magukat, és még csak nem is diszkrétkednek vele.
2019. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%

"Szerinted normális ez a fajta összeborulás (jobbik - dk)?"


Egyáltalán nem normális, sőt gusztustalan. De még mindig normálisabb, mint a fidesz féle hordanevelés. És ez a legnagyobb probléma a fidesszel, hogy miatta képes együtt tüntetni náci, cigány, zsidó, magyar, fiatal, középkorú, sőt idősebbek is.

2019. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
43%

Orbánnak mégis csak sikerült ami Magyarországon az elmúlt harminc esztendő során még senkinek sem, nevezetesen az hogy egységbe kovácsolta az ellenzéki pártok 99%-át.

:))))

2019. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
55%

#20: Én centristának tartom magam (a Momentumra szavaztam listán áprilisban), de ha mindenképpen választanom kellene, inkább baloldali gondolkodású vagyok. (ettől függetlenül nem szeretem se az MSZP-t, se a DK-t, de ez nem tartozik ide) Ennek ellenére áprilisban a Jobbik egyéni jelöltjére szavaztam, mert tudtam hogy csak neki van némi esélye a fideszes ellen. A legtöbb ellenzékinek a töke kivan már a fidesszel, és kb. a sátánra is leszavazna, csak tűnjön már el a fidesz. Aki nem így gondolkodik, annak nem fáj még eléggé a fidesz. Ezt te fideszesként te ne akard megmondani, úgyse értheted meg. Max. akkor érthetnéd, ha az MSZP lenne a Fidesz helyén.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem a kevesebb rendőri túlóra azért került az öt pontba, hogy megmutassák a tüntetők és az ellenzéki pártok, hogy nem a rendőrök ellen vannak (jelentek meg ilyen lejárató cikkek a kormánypárti sajtóban, hogy a sorosbérenc anarchista csürhe könnygázzal locsolta le a rendőröket, amiből persze egy szó sem igaz, de az agymosott fideszesek úgyis elhiszik). Rengeteg probléma van ebben az országban, amit nehéz lett volna pár pontban összefoglalni, valamiket ki kellett választani, némileg önkényesen.

2019. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
76%
A rendőrök szimpátiáját akarják ezzel elnyerni. Úgymond maguk mellé állítani a rendőröket. Csak ezzel az a baj, hogy akik ott kint vannak sokan pont miattuk túlóráznak és nem túl szimpatikus, hogy folyamat szídalmazzák őket, esetleg páran még meg is dobálják őket. Nekem van rendőr ismerősöm aki kint volt és annak ellenére, hogy ellenzéki szavazó, nagyon nem volt ez a tüntetés mellett..
2019. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
24%
A rendőröknek az elsők között kéne tüntetniük és sztrájkolniuk az ilyenek miatt: [link]
2019. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:

"egységbe kovácsolta az ellenzéki pártok 99%-át."

Ez igaz! Kérdéses, hogy a választók is így látják?

2019. jan. 3. 17:11
 30/62 anonim ***** válasza:
56%

#29: Igen, az ellenzéki szavazók nagy többsége így látja. Ugyanezen ellenzéki szavazók már áprilisban is örültek volna egy komolyabb ellenzéki összefogásnak. Nekem van ismerősöm, aki azt mondta áprilisban a választások után, hogy addig nem megy többet szavazni, amíg nem lesz ellenzéki összefogás, ha viszont lesz, akkor leszavaz bárkire, aki az összefogás jelöltje, ha DK-s arra is (jobbikos a tag alapból).

Érdekes módon, akárhányszor szóba kerül akár itt a gyakorin, akár más fórumokon hogy fikázza valaki az összefogást, szinte mindig kiderül az illetőről, hogy vagy fideszes, vagy ilyen széljobbos, akik már a mihazánk nevű fideszkollaboráns gittegyletet erősítik... Értem én hogy látjátok hogy nem vagytok többségben, csak az aránytalan választási rendszer miatt van kétharmadotok, és be vagytok fosva.

2019. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!