Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire átlátszó...

Szerintetek mennyire átlátszó az ellenzéki (? ) összeborulás követelésének ezen pontja? "Kevesebb rendőri túlórát"?

Figyelt kérdés
Az orvosok, tűzoltók, egyéb közfeladatot ellátók túlórázhatnak csak a rendőrök nem?

2019. jan. 3. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
64%
Inkáb ez a te kérdésed elég átlátszó.
2019. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

Miért is?

Szerinted normális ez a fajta összeborulás (jobbik - dk)?

2019. jan. 3. 13:31
 3/62 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted normális amit a fidesz művel? :)
2019. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 Molyember ***** válasza:
62%
Tele a gatyó, elvtársam? :D
2019. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Állítottam én ilyet?
2019. jan. 3. 13:35
 6/62 A kérdező kommentje:

Molyember! El vagy tévedve! Nem baj!

Majd (sajnos) nagyobb lesz a koppanás ellenzéki oldalról (ahogy mindig is efféle összeborulás után).

2019. jan. 3. 13:37
 7/62 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező! szánalmas ahogy azorbán se-g-gét nyalogatod.
2019. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

# 7!

Te is el vagy tévedve!

A világ nem fehér és fekete! Attól, hogy nem vagyok veletek, még nem vagyok ellenetek!

De ezzel a közös ellenzéki hozzáállással több szavazót fognak veszíteni a pártok, mint nyerni.

2019. jan. 3. 13:43
 9/62 anonim ***** válasza:
58%
Mert kéredző szerinted a rendőr nem ember? Vagy őt lehet a végtelenségig csicskáztatni éhbérért? Elárulom, a hétköznapi rendőrök többségének is tele a töke ezzel a rendszerrel, csak mivel a parancsnokaik mind kézivezérelt fideszesek (és ha parancsot szegnek vagy nem engedelmeskednek akkor hadbíróságra mennek), így muszáj nekik pl. állandóan sorfalat állni a parlamentél, ahányszor a zsebdiktátor félti a hatalmát a tüntetők miatt. (Amúgy ez is egy igen érdekes ellentmondás, a fideszmédia mindenhol nevetséges 100 fős csürhének nevezi a tüntetésen résztvevőket, de azért a komplett TEK meg rendőri osztag ki van vezényelve minden alkalommal, mi van, fél Orbán "100 ostoba libsi"től?)
2019. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Akkor te sem érted az "átlátszóság" problémáját!
2019. jan. 3. 13:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!