Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire átlátszó...

Szerintetek mennyire átlátszó az ellenzéki (? ) összeborulás követelésének ezen pontja? "Kevesebb rendőri túlórát"?

Figyelt kérdés
Az orvosok, tűzoltók, egyéb közfeladatot ellátók túlórázhatnak csak a rendőrök nem?

2019. jan. 3. 13:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
68%

Te így gondolod én meg nem.

De szerintem sokan nemértenek egyet ezzel a Gyurcsány a hibás mindenért fideszes szöveggel mint ahogy ez nem is igaz.

2019. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

Nem értesz! Leírtam!

Gyurcsány IS! Van nem kevés tapasztalat van arról, hogy mit szabtak el és mennyi kárt okoztak (eddig).

Erről márpedig számoljanak el mindazok akik okozták! De ne legyünk részrehajlóak! Mehetnek kézen fogva!

De addig amíg egymás hátát védik (lásd ügynökakták, egymás elszámoltatása) addig nem lesz változás!

Ezért nem szabad egy összefogásba beengedni a leszerepelt majmokat!

2019. jan. 3. 21:39
 53/62 anonim ***** válasza:
56%
Gondolod hogy ami harminc év alatt nemsikerült az most ripsz ropsz sikerülni fog? feltárulnak az ügynök akták és akkor ez mindent megold? Ez tipikus véres szájú jobbikos gondolkodás. Utoljára írom le hogy el, kell, felejteni, a múltat, a jövőnk érdekébe, az okos kompromisszumok, a jövbe vetett hit, valamint a jövőért végzett kemény munka, visznek előre és nem a múlton morgás.
2019. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

"Utoljára írom le hogy el, kell, felejteni, a múltat, a jövőnk érdekébe, az okos kompromisszumok, a jövbe vetett hit, valamint a jövőért végzett kemény munka, visznek előre és nem a múlton morgás."


Én is utoljára írom le, hogy a dk-mszp kompániával nincs "okos kompromisszum". És a múltat nem lehet, nem szabad elfelejteni, mert ugyanazokba a hibákba fogunk esni ami az elmúlt 28 évet kikövezték!

Hiába isteníted Gyurcsányt, ugyanolyan kártékony mint az összes többi korábbi hatalmon lévő!

2019. jan. 3. 21:58
 55/62 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem is csalódás volt az ött pont, és leginkább ezt a pontját nem értettem én sem. Lehetett volna sokkal jobbat összehozni, de azért meg is értem valamennyire.

Igen, az lenne igazságos, hogy azt kívánjuk, hogy az egészségügyi dolgozók stb. is x mennyiségű túlmunkát vállaljanak csak, mert ők is emberek, de akkor felelőtlenséggel vállalnák az ellenzéket, mert most sincsen elég egészségügyi dolgozó, és ha még kevesebb lenne, akkor életveszélyes helyzet alakulna ki, amiért az ellenzéket okolnák.


Nyilván lehetett volna 12 vagy ezer pontot is követelni, de nem is ez a lényeg. A lényeg, hogy a Fidesz végre vállaljon felelősséget, ne csak romboláson, megosztáson, harácsoláson jártassa az eszét.

2019. jan. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 LazyJones ***** válasza:
76%
Utoljára írom le, amíg csak a magad vélt igazát szajkózod, felesleges kiírni kérdést. Nekem egy normális országban a vezetők beszélnek, kommunikálnak, közös célokért összefognak. Ha bárkinek ezek után a fidesz jobb, vagy még mindig ott tart, hogy inkább a vitya mint a gyurcsány, azt szánni tudom a vakságáért.
2019. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

"még mindig ott tart, hogy inkább a vitya mint a gyurcsán"

Nálatok az a verzió semmikép nem játszik, hogy egyik sem?

Mert én nem tudom elképzelni, hogy fletó ismét a tűz közelében legyen! Ő semmikép nem opció!

2019. jan. 4. 23:38
 58/62 anonim ***** válasza:
70%

Megjegyzem a konkrét kérdésre válaszoltam, arra semmit nem reagáltál, nyilván leszarod, csak az ellenzéket akarod lehúzni. Jelentem, ilyen piti kicsinyes dologgal nem fog menni, korábban kell felkelned.


"Nálatok az a verzió semmikép nem játszik, hogy egyik sem?"

Kérdező, ezek szerint neked nagyon rossz a szövegértésed, de az is lehet, hogy szándékos, illetve felülsz a Fidesz propagandájának, miszerint lehet, hogy ők a legszarabbak, de legalább megvédenek az ellenzéktől, aki Gyurcsányt és migráncsokat akar ide mindenáron.


Lassan olvasd, hogy akkor is megértsd, ha nem akarod:

Jelentem, egyik párt sem akar ide a Fidesznél jobban migráncsokat.


Jelentem, az ellenzék körében is Gyurcsány a legmegosztóbb ellenzéki politikus, a DK-n kívül egyik párt sem akarja őt. Jelentem, ha az ellenzék nyerne, nagy valószínűséggel képviselő lenne, de az biztos, hogy SOHA, DE SOHA NEM LESZ ISMÉT MINISZTERELNÖK. Egyszerűen azért, mert csak a DK akarja, és a DK önmagában soha nem lesz kormánypárt, az esetleges koalíciós partnerei meg nem támogatnák ezt.


Tehát nem az ellenzék tart az Orbán vagy Gyurcsány kérdésnél, hanem a Fidesz-pártiak, ill. akiknek az elméjében a Fidesz propaganda gyökeret vert.


Az ellenzékiek két kérdésnél tartanak:

1) Orbán vagy valaki más (aki nem Gyurcsány)


2) Fidesz kétharmad, vagy Fidesz egyszerű többség

Ez azért fontos kérdés, mert a Fidesz olyan helyzetet hozott létre országra káros teljesítménye ellenére, hogy leváltani matematikai képtelenség. A kérdés tehát csak az, hogy a választók teljhatalmat akarnak-e a Fidesznek, pontosabban Orbánnak, hiszen a Fideszen belül is az történik, amit ő akar, vagy vagy csak egyszerű többséget, ami szintén elegendő a stabil kormányzáshoz, de legalább akkor, ha az egész ellenzék ellenez egy alkotmánymódosítást, akkor elvileg nem tolhatja egyeztetés nélkül végig, legalább egy-két ellenzékit meg kell győznie.


A második kérdés tehát gyakorlatilag az, hogy Fideszes egypártrendszer, vagy nem. Egypártrendszer volt már, és nem szerettük, ugye?!


Azt kéne megértened neked, és minden választópolgárnak, hogy a választáson nem az a kérdés, hogy ki kormányozzon, hanem az, hogy ki kerüljön be a parlamentbe. Természetesen az a párt(koalíció) kormányoz, amelyiknek a legtöbb képviselője jut be. VISZONT az ellenzék bejutására is nagy szükség van, sok hasznos dolgot tehetnek, HA HAGYJÁK, HA MÉLTÁNYOLJÁK. Ha nem hagyják, akkor nem tehetnek semmit, de azért nem az ellenzék a felelős, hanem a kormány. Azért a szavazóknak nem az ellenzéket kell büntetni, hanem a mindenkori kormányt, amelyik ezt elköveti. Vagyis most a Fideszt. És nem a másikra kell mutogatni, mint az óvodások, hanem a felelősséget vállalni, és a tanulságot levonni.

2019. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

# 58!

Nem tudom honnan szedted a migránsozást én nem említettem, nem is érdekel. De ezek szerint téged igen, ez legyen a te bajod.

Hiába szeretnétek én semmilyen szinten nem vagyok hajlandó támogatni Gyurcsányt és az mszp-t.

Mihelyst kiveti magából az ellenzéki politika őket azonnal az ellenzéki összefogás mögé fogok beállni.

2019. jan. 5. 14:25
 60/62 anonim ***** válasza:
#59: Te lehet hogy nem említetted, #39 viszont azzal jött egyből, hogy aki nem fideszes az migránsokat akar Magyarországra.
2019. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!