Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csökkent a Mi hazánk...

Miért csökkent a Mi hazánk támogatottsága?

Figyelt kérdés
3%-ot elérte novemberben. A friss felmérésben 1%-on vannak mint nyáron.
2019. jan. 4. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez hibahatáron belüli ingadozás.
2019. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen név módosítóknak nem sok esélye van.
2019. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem csökkent. Akik MHM rajongók voltak, azoknak nem volt okuk elpártolni, mert semmi nem változott.

A "felmérés" olyan mint a statisztika és már Churchill is megmondta, hogy "Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok"

2019. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csökkent, nőtt.
2019. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy látom nem igazán álltak a tüntetők mellé, talán ezért nem nőtt a népszerűségük.
2019. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Miért támogatná őket bárki, amikor ugyanazt csinálják, mint a Fidesz?
2019. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Mondanám hogy azért, mert ugyan olyan nácik mint a fidSS, de ahogy (akár csak ezen a fórumon is) sokszor látom, a magyarok nagyrészének ez kifejezetten pozitívum, úgyhogy sanszosan nem lenne igazam.
2019. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Küldesz egy linket arról, hogy elérték a 3%-ot a novemberben? Én úgy tudom hogy a megalakulásuk óta 1%-on állnak, remélem ennél többet sosem érnek el ezek a fideszkollaboráns nácik.
2019. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert minden józanul gondolkodó ember tudja, hogy Volner "zöldlomb legolasz bőrdívány" Jancsika akármelyik pillanatban átpártolhat akár az MSZP-hez, akár Thürmer-hez is ha a szükség így hozza. Novák és Torockai eddig is a marson élt, ezzel az eu-ból kilépéssel, most meg Orbán fizeti őket.
2019. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3%-ot a biztos szavazókra nézted, az 1%-ot pedig az összes szavazóra. Nem mindegy.
2019. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!