Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hűséges és kitartó szavazóka...

A hűséges és kitartó szavazókat miért kell birkának és zombinak beállítani?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 14:58
 1/10 LazyJones ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kitartó és hűséges szavazó? Te nem arra szavazol, aki a felfogásodnak megfelelő programot hírdeti, politikát folytatja, hanem arra, akire 8 éve szavaztál, akármit is csinálnak, csak azért, mert akkor rájuk szavaztál?
2019. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra szavazol akivel hasonló az értékrended
2019. jan. 7. 15:11
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy hasonlóan változó?
2019. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi a gond? A birkák nagyon hűségesek. A zombiknál kitartóbb lényeket nehéz mondani. Vedd bóknak, ha szerinted ezek erények.
2019. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt én sem értem!- de én hűségesen és kitartóan Periklészre szavazok 2500 éve, nem érdekel, minek "állítanak be"!
2019. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Egyébként ez szép magyar szokás. Az ellenzéki szavazó lebirkázza a fideszest, a fideszes lelipsizi az ellenzékit (mintha minden ellenzéki liberális lenne, és mintha a liberális valami szitokszó lenne).


Mindennek koronájaként ma engem lefideszeseztek.

2019. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a birka egy állat, zombi meg embert eszik és nem is létezik
2019. jan. 7. 15:48
 8/10 Molyember ***** válasza:
100%

A hűséges és kitartó azt jelenti, hogy történjen bármi, ő akkor is arra szavaz, akire eddig? Az ilyet birkának és/vagy zombinak nevezik. Ha még tisztában is van vele, hogy a szavazatának a fő indoka ez a hűség és kitartás, akkor már hülyének is lehet nevezni.

Szerintem nem tudod, mit jelent a hűség és a kitartás, és rosszul használod.

2019. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem a hűséges és kitartó szavazó van birkának nevezve, hanem az, amelyik annyira meg van vezetve, hogy azt hiszi magáról, hogy ő csak hűséges és kitartó. De nyugodj meg, legyél akármelyik odalon is, a másikon is sok olyan van, aki nem gondolkodik, csak követ.
2019. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te is mindent ellopsz, kérdező?
2019. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!