Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy a teljes...

Elképzelhető hogy a teljes ellenzéki összefogást egy külföldi ország titkosszolgálata rendezi? Szerintetek melyik lehet ez az ország?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 11:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem, szimplán rájöttek, hogy a történelem volt már ilyenre példa. 2014 szinte mindenki külön indult és semmi változás nem volt.
2019. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszitek észre hogy milyen nevetséges ez azorbán uszítás? ez már tényleg szánalmas amit ez a beteg ember az országgal művel, neki már súlyos üldözési mániája van, nem is értem hogylehet még Miniszterelnök.

Aki beteg az nem vezethet gépjárművet, de országot azt vezethet ugye?

2019. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 szántóvető ***** válasza:
100%
én tudom,Konteó ország.
2019. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem veszitek észre hogy milyen nevetséges ez azorbán uszítás? ez már tényleg szánalmas amit ez a beteg ember az országgal művel, neki már súlyos üldözési mániája van, nem is értem hogylehet még Miniszterelnök."


Azt nem veszed figyelembe, hogy az ország egy igen nagy része szintén olyan proli, mint Orbán és a sleppje. Ez adja a hatalmuk alapját, egy nyugati országban a MANYUP-államosításkor kibelezték volna őket 2011 elején.

2019. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2019. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Lazy Lover ***** válasza:
Sorosisztán :-D
2019. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire ne szívjátok már be a propagandát, könyörgöm ...:)


A jelenlegi ellenzéket nem kell műviesen összefogni. Magam is ellenzéki vagyok, a környezetem is, jellemzően. Közöttük ismert ellenzéki újságírók és politikusok is vannak. Nem jön a számlánkra Sorostól pénz, sem mástól. Van az ország lakosságának egy jelentős részében bőven elég elégedetlenség, aggodalom és düh, amely ilyen-olyan formákban, de összekovácsolja egy cél mellett az egyébként ideológiailag akár különböző embereket és pártokat.


Nincs ebben semmilyen érthetetlen dolog, amelyet külföldi pénzekkel kellene megindokolni. Persze sokkal jobb lenne a kormánynak, ha ilyesmivel tényleg össze lehetne hozni az ellenzéket, de nem fog menni.


Ne legyetek már buták, tényleg. Lehet szeretni a Fideszt meg minden, de annyi önkritikája is legyen szerintem a kormánynak és pártolóinak is, hogy anélkül is lehetnek ellenzői, hogy azoknak ezért fizetnének. Ezt kell megérteni, felfogni.

2019. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
12:04! Egyetértek.
2019. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 kreténpali ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy Soros, mert a fidesztől a legtöbb politikust ő nevelte ki."


Pénzelt az boldogot, boldogtalant.Az a néhány aki megmaradt, információt és befolyást biztosít. Ez nem egyedülálló. Amerikában az a trendi, hogy a különböző lobbik mindkét oldalt titokban pénzelik, így tök mindegy ki nyer, ők jól járnak. A lemorzsolódás benne van a pakliban.


Mondjuk, apádtól kapsz nyalókát a testvéred is. Nagyon örültök, de másnap megveri az anyád, mert annyira részeg, hogy összetéveszti az anyjával.


Te megharagszol rá, de a testvéred nem látja át a helyzetet. Apád lekötelezett a nyalókával mindkettőtöket, de most meg haragszol. Akkor most mi van?

2019. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Igen, a Földalatti Lények uszítanak Magyarország ellen.
2019. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!