Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire helyes az O1G mozgalo...

Mennyire helyes az O1G mozgalom cenzúrázása vagy diszkriminálása egy demokráciában szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha bárhol feltűnik a mozgalom szimbóluma pánikszerűen takarítják mindenhol az országban, seprik még akár a havat is a parkokban miatta. A szimbólumot használó embereket diszkriminálják, már van arra is példa, hogy valakit emiatt nem alkalmaznak a munkahelyen. Mindeközben meg már zajlik a védjegyzése is a szimbólumnak.


Ha valaki nem tudná miről van szó:

[link]



2019. jan. 9. 13:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
A harc elkezdődött, ebből előrehozott választások lesznek, bukik a fidesz.
2019. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Ennek az előnyét lásd!

Fújjuk ezzel tele a kátyúkat, romos falakat, elhanyagolt köztereket és máris felújítják!

2019. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Mivel trágár jelentése van szerintem jogos. Más országban még hasonlóról sem hallottam
2019. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"Mindeközben meg már zajlik a védjegyzése is a szimbólumnak."


Ez már megtörtént

2019. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A trágár eredete vitathatatlan, de ezért készült el a szalonképes változat, ami már nem trágár. Nem tudtam, hogy már védett, de ez is bizonyítaná, hogy nem trágár, trágárságot meg nem lehet levédetni szerintem.
2019. jan. 9. 14:06
 6/21 A kérdező kommentje:
És most látom, hogy levédett és wikipédiás szócikkel rendelkező létére a kulcskifejezések közé sem lehet itt sem kiírni szegényt! :)
2019. jan. 9. 14:09
 7/21 anonim ***** válasza:

"A trágár eredete vitathatatlan, de ezért készült el a szalonképes változat, ami már nem trágár. Nem tudtam, hogy már védett, de ez is bizonyítaná, hogy nem trágár, trágárságot meg nem lehet levédetni szerintem."


Egy fütyiről készült rajzot is levédetthetsz ha akarsz (sőt van is ilyen ), a levédetésnek nincs semmi köze ahhoz hogy valami trágár vagy sem

2019. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Orbán1Géniusz, nincs ezzel semmi baj.
2019. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Ó 1 gödör, mi a baj ezzel?


[link]

2019. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Koplárovics Béci ***** válasza:

Az is a véleménnyilvánítás egy formája, ha valaki eltakarítja az O1G feliratot. Vagy ha nem egyezik meg valakinek a véleménye a tiéddel, az már egyből elnyomás meg diktatúra?


"Mindeközben meg már zajlik a védjegyzése is a szimbólumnak."


És? Attól, hogy belepisálsz valamit a hóba, ami védjegyes, még senkinek sem kötelező otthagynia.

2019. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!