Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet O1G kitűzőt venni?

Hol lehet O1G kitűzőt venni?

Figyelt kérdés
Láttam az utcán pár emberen, és nekem is megtetszett :)

2019. jan. 10. 00:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
És te ki vagy ? SzDG te melyik általad emlitett kategoriába tartozol ?
2019. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nagyszerű te kemény szélsőjobbos😁és hogyan gondoltad ezt, és kivel valósítod meg??
2019. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
35%
Én 24 éve Fidesz szavazó vagyok, de nem vagyok sem agymosott, nem látom hibátlannak a Fidesz kormányzást, nem vagyok szerelmes Orbán Viktorba, csak folyamatában nézem az ország és a saját életem alakulását.... ennyi.
2019. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ehhez minden jogod megvan. De engedd meg, hogy nekünk, akik szintén figyeljük a helyzet és a saját életünk alakulását és ez alapján más a véleményünk, hangot adhassunk ennek! Ha figyelted az elmúlt éveket, még mindig igen konszolidáltnak mondhatók az ellenzéki megnyilvánulások.
2019. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Wbiker! Ebben azt gondolom hogy nincs közöttünk vita, én tiszteletben tartom másoknak a véleményét....De azt nem, amikor érvek nélkül ócsárol valakit. Természetesen az úgynevezett mai "ellenzékről" is megvan a véleményem, nézd csak meg, hogy mit műveltek 2014 ben és 2018-ban úgynevezett Összefogás címén. Nézd meg hogy mivé lett a Simicska által megvett Jobbik, nézd meg, hogy Schiffer kilépése után mi lett az LMP vel. Egy Hadházy , mint LMP- vezető... Azt az embert személyesen is jól ismerem. A szekszárdi Fideszből kirúgták, mert áruló volt, összemutyizott az apjának egy vagon földet strómanokon keresztül, megszerezte nem túl szép módszerekkel az állatklinikát, mert állatorvos amúgy, ott is összelopott/ adót csalt, stb. Nézd meg Bajnai, vagy Karácsony szerencsétlen kísérleteit, de említhetném Mesterházyt is ebbe a sorba. Hol vannak ezek? Aztán azért azt se felejtsük el, hogy 2002 és 2010 között mi ment ebben az országban! Nézd meg a munkanélküliség adatait, a gazdaság adatait, a reáljövedelnek adatait, nézd meg a jegybanki alapkamat elszállását, nézd meg a devizahitelesek csapdáját, nézd meg Gyurcsány 2006- is ámokfutását, az Öszöd-i önvallomását és még sorolhatnám... és ezekre nekem semmiképpen sem magyarázat az hogy 2009 körül volt egy gazdasági válság...
2019. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
És nyilván Mészáros vagyona nem Orbán barátságának köszönhető. Ezt már csak az nem látja be aki nem akarja
2019. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Igen, végülis 2010-ig alig keresett 10 milliót a cége évente, és nem 1 embert foglalkoztatott... hmmm, aztán hírtelen amikor a barátja kormányra került, abban az évben pont kib-szott nagy géniusz lett és megszázszorozta azt a 10 milliót... omg, biztos ivott valami isteni tudást adó mannából... nézz meg egy interjút vele... beszélni sem tud rendesen...
2019. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
#25: Komolyan érdekel, miért tartasz ki emellett a rablóbanda mellett 24 éve! Nem, Gyurcsány sem volt jó, nem is kéne még egyszer. Viszont a Fidesz a 8 év alatt csak rombolt, lopott és baromságokat csinált. Számomra pl. egyetlen pozitív intézkedése a beltéri dohányzás tilalma volt. Minden más, amit csináltak vagy negatívan vagy közönbösen érintett.
2019. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
30#- as: miért szavazok még mindig a Fideszre? Hát akkor hasonlítsd össze a 2015-16-17- és és 2005 2006 2007 es adatokat!! Legyen szó gazdasági növekedésről ,legyen szó a keresetekről reáértékéről, legyen szó jegybanki alapkamatról, legyen szó munkanélküliségről, legyen szó gazdasági növekedésről, legyen szó beáramlott működő tőkéről, legyen szó inflációról, legyen szó lakosság megtakarításokról, a minimálbér alakulásáról, legyen szó a családi adókedvezményről, legyen szó a családi otthonteremtési támogatásról, legyen szó a lakosság devizaadósságáról. Jó munkát! Ha ezekből szerinted téged semmi nem érintett pozitívan, akkor nem tudom mit mondasz a 2002 2010 es időszakról...
2019. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Legyen szó az árak emelkedéséről , a forint el értéktelenedéséről vagy akár arról a sok nem létező megtakarításról amiről beszélsz. Vagy éppen az alvilág átjátszása a fideszes politikusok kezébe. Vagy épp a rohadt nagy kivándorlásról vagy , hogy nálunk hiába nőnek a bérek az emberek nem élnek jobban
2019. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!