Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet O1G kitűzőt venni?

Hol lehet O1G kitűzőt venni?

Figyelt kérdés
Láttam az utcán pár emberen, és nekem is megtetszett :)

2019. jan. 10. 00:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Hát kedves 32#es... Valahogy nem volt túl meggyőző a válaszod😁😁...és hát ugye,mint minden a világon relatív, az agymosottság is, sose felejtsd.
2019. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ugyan már te vagy a tipikus fideszes. Ha sarokba szorítanak titeket akkor jön a libsizés a sorosozás meg az agy mosott szöveg. De egye fenne játszunk írok le neked kérdéseket és rá válaszokat . A lényeg annyi te döntesz a kérdésekkel kapcsolatban.


1 Hol magasabb forintban számolva a nettó minimálbér Magyarország vagy Svájc?

2 Hol fiatalabb az autók életkora Magyarország vagy Svájc?

3 Hol tudnak több pénzt félre tenni az emberek a fizetésükből Magyarország vagy Svájc?

4 Melyik fizetésből tudok megvenni előbb egy házat Magyarországi vagy Svájci?

5 Melyik fizetésből telik egy Ausztráliai nyaralásra Magyarországi vagy Svájci?

6 Hol késnek kevésbé a vonatok Magyarország vagy Svájc?

7 Hol kevésbé kátyúsak az utak Magyarország vagy Svájc?

8 Hol magasabbak a nyugdíjak Magyarország vagy Svájc?


Várom a válaszodat és még mielőtt jönne a szöveg, hogy Svájc nem eu ország az igaz de nyugatra van tőlünk

2019. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#30: Nem állítom, hogy semmi pozitívat nem tett a Fidesz, de olyat, amit én közvetlenül éreznék a bőrömön, nem sokat.

- A gazdasági növekedés nem nagyon érint, mert nincs vállalkozásom.

- A munkanélküliség sem, mert 16 éve folyamatosan van munkám. De amúgy a munkanélküliségi adatokat torzítja a közmunka, ami nem munka.

- Az infláció és a jegybanki alapkamat alig érint. Max annyi, hogy ritkábban emelkednek az árak, de cserébe a betétemért is kevesebb kamatot kapok

- Megtakarításom nincs sok, viszont az LTP megszüntetése számomra negatív dolog

- A minimálbér nem érint, mert 20 éves korom óta többet keresek, mint a minimálbér

- Devizaadósság: oké, ez tényleg érintett, mert volt egy devizás autóhitelem, amire kaptam kb 170 ezer jóváírást. Viszont a sok új adóval ezt bőven el is vették.


Közben pedig azt látom, hogy:

- Az ÁFA 27%

- A cafeteria-t előbb megadóztatták, aztán kivégezték (gyak. csak a SZÉP kártya maradt)

- Az LTP-t megszüntették

- A manyupot ellopták, de állami nyugdíjam nem lesz

- A CSOK (amit én nem tudok igénybe venni) miatt felmentek az ingatlanárak

- Szaroztak a boltzárral, amit senki nem akart

- Elszórtak egy csomó pénzt az olimpiai pályázatra

- Megújuló energia helyett Paks2

- EURO helyett új forintbankók

- stb...

2019. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek már! Nem érdekel, hogy ki kire szavazott (mellesleg megjegyezném, hogy 24 éve a fidesz még liberális volt és térde csuhásokozott, most meg ők a nagy nemzeti keresztények). A kérdésem az volt, hol tudok O1G kitűzőt venni. Már találtam az aliexpressen (ezúton is köszönöm az első hozzászólónak), rendelek is belőle pár darabot :)
2019. jan. 10. 23:07
 35/35 anonim ***** válasza:
2019. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!