Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Ti társasági életetek során...

A Ti társasági életetek során mennyire van jelen a napi politika?

Figyelt kérdés
Ha elmentek valahová egyedül vagy a párotokkal társaságba, mondjuk barátokhoz vagy családtagokhoz, átlagban hány perc után jön elő a politika? Egyáltalán szó esik róla vagy előfordul, hogy szóba sem kerül? F

2019. jan. 11. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
12 egész 37 század perc múlva.
2019. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy ki az akit jobban érdekel, azokkal szóba kerül.
2019. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 :D:D:D
2019. jan. 11. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Előbb-utóbb mindenütt szóba kerül, és szinte kivétel nélkül orbánt szidjuk. O1G
2019. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
attól függ, kivel beszélek, de általában szóba szokott kerülni, főleg ha sokáig beszélgetünk
2019. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon ritkán kerül szóba, rövid időre, olyankor szidjuk a neonáci jobboldalt egy darabig, tervezgetjük hogyan pattanunk meg innen, aztán megegyezünk hogy kár is szaporitani a szót, ez az ország veszett fejsze nyele és keresünk valami vidámabb témát.
2019. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Én akárhányszor kifejtem a politikai nézeteimet, mindig negatív következménye lesz, néha meg is vernek. Ezért inkább magamban tartom. Üdv egy fideszes.
2019. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindentől függ, pl. hogy

- kikhez megyünk

- mennyi időre

- milyen célból

- mennyire érdekli őket a politika

- történt-e a közeljövőben olyasmi a politikában, ami közvetlenebbül érint minket

- kitárgyaltuk-e már korábban az ilyesmit

- hasonlóak-e a politikai nézeteink (ha igen, nagyobb rá az esély, hogy szóba hozzuk a politikát, az ilyen vitát inkább kerüljük)

- stb.

2019. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én baloldali vagyok, a bátyám és sógornőm, ill. a családja beleértve a sógornőm szüleit... mind vérfideszes. Sajnos az olyan fajtából, akik nem használják a saját eszüket, vagyis nem keresnek információt, a hozzájuk eljutó információt nem elemzik józan ésszel, hanem szó szerint a Fidesz szóvivő és a többi álláspontját mondják el saját érvként. Nem a véleménykülönbség, hanem a parlagon hagyott ész és elvakultság keserít el velük szemben. Különben a bátyám nagyon jóindulatú, stb. Inkább kerüljük a politikát.


Arra már nem tud ill. nem akar válaszolni, hogy mi az a piros vonal, amit ha átlépne a Fidesz, végleg kiábrándulna belőle, de régen ha mondott valamit, és később szembesítettem vele, hogy ezt mondta, és megtörtént, akkor letagadta, hogy ilyet mondott volna.

2019. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha szerencsesen kikeruljuk a temat akkor semennyire.

Akivel egyetertek azzal nem jutunk elobbre ha mindketten ugyanazt szidjuk, aki pedig mas nezeteket vall azzal nem tudjuk egymast meggyozni ergo a nappaliba bevinni a politikat netto idopocsekolas.

2019. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!