Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Magyarországon nem lesz Euró ha Orbán Viktoron múlik? Unióból való kilépési szándék jele is lehet?

Figyelt kérdés
Szerinte tökéletesen ellehetünk euró nélkül az unióban. Amellett, hogy gazdaságilag aggasztó, hogy ez a kormány ezt így látja jónak, nem lehetséges, hogy az unióból való bármikori kilépési lehetőséget tartja talonban ezzel?
2019. jan. 11. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Ez igy pont jó. A támogatások euróba jönnek. A forinttal meg lehet játszani. Nem mindegy, hogy az eurónak erős, vagy ép gyenge forint a váltója.
2019. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem Orbánon múlik, MO-nak lehetösége sincs az Euro bevezetésére, mert nincsenek meg a feltétek hozzá.
2019. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha Orbánon múlik itt tök mindegy milyen lesz a pénznem mert az emebreknek úgysem marad belőle semmi.
2019. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Előadja a tudatlan nyugdíjasoknak a nemzetvédő janicsárt, hogy megvédi a magyarokat az eurótól, de persze az simán elhallgatja, hogy annyira nem teljesít jól Magyarország, hiába szajkózza éjjel-nappal a like-média.


Ettől függetlenül én sem akarok eurót, mert ratyi, játékpénz. Kb olyan ratyi, mint a sárga 5000 címlet.

2019. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Hülye vagy... Ennyit tudok, már bocsánat. És nem vagyok fideszes, és unió-párti vagyok. Gazdasági szuverenitás egyik záloga, hogy ne legyen euro. Oké, hogy a gazdasági szuverenitás más okok miatt nincs meg, de... talán majd egyszer meglesz
2019. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha bevezetnénk az eurot egy csomó költségvetési feltételnek meg kellene felelni ami teljesen elfogadhatlan a fidesz számára. Vajon miért.
2019. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon helyes. Rosszul járnánk vele.


Semmi köze "kilépési szándékhoz", ami mellesleg kitaláció, hülyeség, nincs is ilyesmi.

2019. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
#7! Miért is?
2019. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Olaszország kegyetlenül ráfaragott anno az euro bevezetésére. Szerintem mi sem járnánk jól.

Akkoriban ott éltem, a bőrömön tapasztaltam.

Kerestem magyar nyelvű magyarázatot - most tekintsetek el, hogy szimpatikus e a forrás vagy nem - mert nagyon korrektül összefoglalja az okokat:

[link]

2019. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Sok dologra megèrett már ez az ország. Ha a kigyelmes úr eztet akarja, akkor a marad 2-3 milliós tábora is, így hiába is 9 millió x százezer az ország lèltszáma, győz a "többsèg" akarata.
2019. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!