Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó, hogy Magyarország ebből a...

Jó, hogy Magyarország ebből a szempontból (még) szabad ország?

Figyelt kérdés

[link]


Az ilyen jellegű tiltásokat nem mások, mint a luddita sötét zöld nézetűek lobbizták ki, hozzányúlni meg nem mert mert azóta senki.



Az autók motorját azért járatják sokan télen,hogy bemelegedjen az utastér.

Ugyanis, a hideg utastérre a megoldás, ami létezik, csak a drága, magasan felszerelt autóknál létezik, azaz a programozható állófűtés.A nyugati polgárok járműflottájának nagy része sem rendelkezik ilyesmivel.


Sajnos az autó nem fúj egyből 25 fokos levegőt, amikor elindítod, idő kell neki.



Németországban tényleg harapnak érte a fakabátok, amikor kint voltam, nekem is megkopogtatták az ablakomat,hogy kapcsoljam le, pedig csak a feleségemet vártam, be kellett ugrania a sarki közértbe.Mikor a rendőr látóhatáron túlra került, újra elindítottam, nem képzeli,hogy fagyoskodni fogok.

Kabátban meg utálok vezetni, kényelmetlen.


A klímával más a helyzet, ott gyorsabb a technika reakciója, gyorsabban hűt a kocsi, mint fűt.



2019. jan. 11. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Szabad, de talán tudatosabbak azok az országok, ahol büntetnek érte. Itt se ártana ilyen törvény. Sok nagyváros levegője katasztrófális a téli hónapokban, és ez sokat segíthetne. Sok országban alapfelszereltség sok autóban az állófűtés, de 3-400 ezer forintért utólag is belehet szereltetni, és olcsóbb az 1,6 millás büntinél. Senki nem várja el senkitől, hogy fagyoskodjon.
2019. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én sem szoktam 1-2 percnél tovább járatni télen (nyáron semeddig), mert semmi értelme.
2019. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is fasság állva járatni, mert ha megy vele, sokkal gyorsabban felmelegzik, és menni fog a fűtés.
2019. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!