Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most sikerülhet Horváth...

Most sikerülhet Horváth Csabának az, hogy főpolgármester legyen? A fővárosban nagyon gyenge a Fidesz támogatottsága már

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem Karácsony fog indulni Tarlós ellen, így ha nem is Horváth Csaba személyében, de van reális esélye az ellenzéknek. Persze csak akkor, ha az ellenzéki szavazók észnél vannak és ilyen Puzsér féléknek nem sikerül meghackelni az egészet és megosztani ezzel az ellenzéket.
2019. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem.
2019. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

az mszp úgy fél a fidesztől mint a tűztől.

ez a horvát egy ilyen látszat kihívó max,aki arra van,hogy eljátssza,hogy demokrácia van,és aki az utolsó pillanatban majd bakizik egy előre betervezettet és akkor győzhet a fidesz.

persze ha puzsér nem csak bohóckodni akar,hanem valóban nyerni,akkor ő még lehet kakukk tojás,mert bp-en nincs úgy megvezetve és agymosva a lakosság,mint vidéken.

2019. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne felejtsük hogy Tarlós támogatottsága nagyobb mint a Fidesz támogatottsága!


Nem tudom más budapesti hogy van vele de ami nekem megmaradt az ellenzéki budapesti témái közül az utóbbi ciklusban azok ezek:

-Fák kivágása ellen tiltakozás

-Felháborodás amiért a hajlaktalanokat kitiltották közterületről

-Puzsér grandiózus elméjében kipattant az ötlet hogy úgy kellene megoldani a dugók problémáját hogy a belváros helyett az amúgy is k**rva forgalmas Hungária körútra terelné a forgalmat, sőt a biztonság kedvéért két hidat még le is záratna (Lánc és Szabadság).

-Horváth Csaba beígért egy csomó demagóg populista dolgot, pl. hogy az összes BKV buszt elektromosra cseréli. Ez olyan mint az áprilisi választások előtt az ingyen gyógyszer ígérete...


Nem azt mondom hogy nincs ezekben valam igazságcsíra (főleg a Városligetnél), de ennyi Tarlós leváltásához kicsit kevés... Sőt Puzsér indulása (tudom nem róla szólt a kérdés) még erősítené is Tarlóst.

2019. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És mit értek el egy ellenzéki polgármesterrel ? A kormány ott fogja szopatni ahol tudja. A Budapest működéséhez szükséges pénz nagyobbik része a kormány kezében van, Ez nem egy vidéki kisváros mint Esztergom vagy Hódmezővásárhely.
2019. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!