Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem a Fideszre szavaznak...

Akik nem a Fideszre szavaznak EP választáson azok migrációt akarnak?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném akik MSZP meg hasonló pártokra szavaznak akik amellett vannak, hogy migránsok szabadon áramolhassanak be Európába, illetve Magyarországra is ha az EU rákényszerítene minket.

Elég nagy a tét , szerintem csak azért mert valaki nem szereti Orbánt ne szavazzon a másik rosszra..


2019. jan. 12. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
78%

7. éve már hogy az általatok "migránsnak" nevezett emberekkel dolgozok, 3 országban voltam már, most ismét Angliában vagyok, és ugyanúgy szavazok arra akire a családom, csak ne FideSS legyen.


Én mindenkivel kijöttem, lehetett arab, ázsiai, illetve fekete, voltak és vannak is haverjaim akikkel ugyanúgy megiszunk valamit, szabadnapokon eljárunk szórakozni, nem hazudok ha azt mondom több ismerősöm van különböző országokból, mint anyaországi angolok... Hittek már engem is Albánnak, Grúznak és akinek előítélete van az nem áll szóba külföldiekkel.

Bandák itt is vannak, de aki nem akar tőlük semmit, ők sem foglalkoznak mással, elég nekik a helyi hatóság elől rejtve maradni.


Ahelyett hogy képzelegsz, dolgozz itt kint éveket, beszélgess, ismerj meg "migránsokat" és utána vonj le következtetést. Nem a TV-ből kell meríteni.

2019. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
91%
#9 Pénzért azért csak beengedtek Rogánék migránsokat. A kvótánál többet. Hogy van ez?
2019. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 szántóvető ***** válasza:
85%
ilyet is csak egy közmédián felnőtt fideszes kérdezhet:ha nem fidesz,akkor már másnap jönnek a migránsok milliószámra,a menet élén sorossal.
2019. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Aki a fideszre szavaz, az maga is tolvaj, hazug népség?
2019. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
84%

Én valószínűleg szavazni sem fogok.

Viszont egyrész nincs migrációs nyomás, nézzétek meg, hogy hányan akartak átjutni a határon az utóbbi időben.

Aki át is akar jutni, az is csak Schengen-i övezetbe akar kerülni, és menni tovább élhető, befogadóbb országba.

A "migráció", Soros-terv, Sorosterv 2.0, stb kizárólag kommunikációs panelek, semmi valóságalapjuk nincs.

2019. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
#15 Mi az , hogy nincs alapja a Soros tervnek? Nem hiszem el, hogy mai napig vannak emberek akik ekkora tagadásban élnek. Fent van a neten , tessék elolvasni.
2019. jan. 12. 18:38
 17/61 anonim ***** válasza:
73%
"Fent van a neten", akkor biztos úgy van. XD
2019. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
#17 Remélem csak viccelsz. Nem arra gondolok, hogy Index/Origo hasonló írt róla. Maga a dokumentum van fent amit Soros György írt..
2019. jan. 12. 18:47
 19/61 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ahogy már ötvenezer-milliárd-milliárd-milliárd-milliárd-milliárd-milliárd alkalommal elmondtuk, nem. De abból az ötvenezer-milliárd-milliárd-milliárd-milliárd-milliárd-milliárd alkalomból is pontosan nulla információ ment át a fejetekbe, úgyhogy felteszem ötvenezer-milliárd-milliárd-milliárd-milliárd-milliárd-milliárd-egyedik alkalomra se fogjátok felfogni.
2019. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
85%

Szűz Máriám, van olyan, aki tényleg hisz a Soros-tervben? Amikor még a normálisabb fideszesek pl. Navracsics is kimondta, hogy az egész egy kampányfogás?

Tehát kérdező íme a dilemma, arra a Fideszre szavazol, akiknek a jelölt EP biztosa szerint is csak egy kitaláció az egész?

2019. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!