Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tatárjárás és a török után...

A tatárjárás és a török után Soros György a legnagyobb csapás a Magyar Nemzethre?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 13:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
49%
9#-es. Hagyd már abba ezt a hülyeséget. Tiszta gyerekes ez, meg oda nem illő válaszokat linkelni. Mit foglalkozol másokkal? Miért nem a kérdésre válaszolsz? Okosabb lenne, csak lejáratod magad.
2019. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
30%

Kedves ,,# 1, 4, 5, 10".


Nos, lehet itt,,pejoratív" és degradáló ,,kőkorszaki-kőbunkó" módon irkálni az aktuális magyar kormányról!


De, ne feledjük el egy percig sem,,a hibbant szem-kilővető Nérót" és tetteit.(Dr.Morvai Krisztina nevezte el a gyurcsautányi fletókát, hibbant Nérónak.)


Nos, őszintén miért lenne jobb nekünk egyszerű magyar emberkéknek ha ismét a ,,libsi-komcsik" adósítanák el ismét sokat szenvedett kis Hazánkat, és elbontván a ,,déli határon" emelt kerítést ismét hazánkra engednék a ,,migráncs-csürhét"???!!!


Visszatérve a ,,Soros tervre" az csupán egy sunyi álcázása a ,,Kalergi tervnek" utána lehet olvasni!!!


Lehet itt ,,köpködni" a Fideszt de sajnos messze jobb minden egyes tettük mint a ,,libsi-komcsiké"!!!


Aki pedig azzal érvelne, hogy lop a Fidesz az gyűjtse össze a ,,bizonyítékokat" és tegyen feljelentést!


Senki se feledje ,,bizonyítékok” nélkül vádaskodni = rágalmazással!!!

2019. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Csupán azért csinálom mert túl nagy volt a szája és okoskodik minden kérdésnél pl az én egyik kérdésemnél is szóval gondoltam lejáratom cserébe XDDDDDDDD
2019. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
65%
Am azért nem válaszoltam eddig a kérésre ,mert a kérdés alapjáraton marhaság. Kapásból tudok 5 dolgot mondani ami nagyobb tragédia volt a Magyar nemzetre, mint Soros. Sőt a Török és Tatárnál is volt nagyobb baja hazánknak, hogy mást ne mondjak a Trianoni békeszerződés ahol elvesztettünk hazán területének 2/3-át
2019. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem. A tatárjárás és a török valódiak voltak, a Soros György féle migráns hadjárat pedig az évszázad átverése a magyar politikában.

[link]

2019. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
36%

Kedves ,,#15"!


Amennyiben valakinek a 24.hu a mérvadó hírportál akkor minden érthetővé válik!


Nem kell mást tenni mint megtekinteni a ,,Nagy József" nevű újságírójuk cikkeit és szinte sűt a ,,Fidesz utálat" minden egyes megnyilvánulásából.


Nos, ami még extra fontos lenne, aki még emlékszik a 2015 nyári Keleti Pályaudvar-béli eseményekre, ahol a ,,hírős" ,,migráncs-csürhe" teljeséggel ellehetetlenítette a vasúti pályaudvar teljes környékét, az nem hinném, hogy ismét itt szeretné látni őket kis hazánkban!


Mert ne feledjük, akkor csak átvonultak Magyarországon (kb. 600000 fő migráncs) de mi is lenne a még megmaradt kis hazánkkal, ha ez a csürhe végleg ide vágyna mi hozzánk???!!!


Mivel ezeknek a szaporodási ,,rátájuk" legalább 4-5 X, a mienkének, nem kellene 100 év, és ezek ,,kiszülnék" a még megmaradt kb. 9-9,5 millió magyart is hazánkból, és amit nem sikerült a ,,trianoni-máffia diktátummal" elérnie a ,,libsi-komcsiknak" azt egy csapással befejeznék az ,,ártatlan migráncsok"!!!


Mert egyelőre, még csak az tartja őket távol, hogy kerítés van a déli határunkon, és a mai magyar bérek alacsonyak, mivel napjainkban, kb. 600 Eurónyi forintot, keres egy betanított magyar munkavállaló, 3 műszakos munkával!


Ez a ,,migráns-csürhe" pedig dolgozni nem akar...!!!

Tisztelet annak az 1-2 %-nak, aki dolgozik közülük, a többi pedig ,,simán" élősködik pl. Németországban a szociális hálón, mivel kb. 600-1000 Eu-t, kapnak havonta, és azt se feledjük el, hogy ezeknek nem egy feleségük van, hanem 3-4 és egy ilyen ,,muzulmán" családban nem ritka 12-30 gyerek!


Üdv.

és mindenki tájékozódjon

mielőtt butaságokat beszél.

2019. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
Nem
2019. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%

"Mert egyelőre, még csak az tartja őket távol, hogy kerítés van a déli határunkon,"


Ahogy látom még mindig vagy egy két fidesz károsult aki azt hiszi az a kerítés ér valamit :) Azért nem jönnek mert az EU fizet Törökországnak, hogy ott tartsák őket. Orbán kis kerítést kiröhögik.



"Tisztelet annak az 1-2 %-nak, aki dolgozik közülük, a többi pedig ,,simán" élősködik pl. Németországban a szociális hálón, mivel kb. 600-1000 Eu-t, kapnak havonta, és azt se feledjük el, hogy ezeknek nem egy feleségük van, hanem 3-4 és egy ilyen ,,muzulmán" családban nem ritka 12-30 gyerek!"


Ne haragudj de te tényleg ennyire hülye vagy? Értem hogy van egy komoly propaganda Magyarországon, ami nincs jó hatással a hülyékre, de ennyire? Szerinted a németek annyira ostobák hogy 1000 eurót fizetnek 600 ezer embernek a nagy semmiért? Nem, az a helyzet hogy ezek dolgozni fognak, mert csak akkor maradhatnak. Németországnak szüksége van olcsó melósokra, ezért hívta be őket. Ez a 3-4 feleség és 12-30 gyerek pedig legfeljebb a te fantáziád szüleménye. Szíriában nincs többnejűség vagy nagyon ritka, az átlag gyerekszám pedig 2,4, ami eléggé távol van az általad említett 12-30 gyerektől. Azon meg jót nevettem hogy a végére odaírtad, mindenki tájékozódjon

mielőtt butaságokat beszél :)))))

2019. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=su_VhhlOkSA&index=25&list=PL..


Ez inkább baj az országban !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2019. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
37%

Kedves megtévedt ,,# 18”



Tudom, hogy akik a mai kormányunk ellenzői, imádnak mindent ,,ki, és félre magyarázni"!

Nagyon is jó az a kis ,,kerítés” vagy legyen inkább,,szárnyas kapu”mert immár nem vonulgatnak át az országunkon 5-600000 számban mint azt tették 2015 nyarán!


Kettőnk közül aki ,,tényleg annyira HÜLYE” az, az aki benyeli a ,,liberális-komcsi” lózungokat, mivel én éltem kint Németországban, és közelről láttam, hogy a németek ,,kőkeményen agymosottak” csak bámulnak ki a fejükből, mint ,,döglött hal a szatyorból”ezért talán jómagam eléggé tájékozott vagyok azzal kapcsolatban hogy mi is történik oda kint Németországban!

Továbbá ilyen ,,liberál-bolsi" módon leegyszerűsíteni a ,,TÉNYEKET”…


Hogy:


,, Szíriában nincs többnejűség vagy nagyon ritka, az átlag gyerekszám pedig 2,4, ami eléggé távol van az általad említett 12-30 gyerektől. Azon meg jót nevettem hogy a végére odaírtad, mindenki tájékozódjon mielőtt butaságokat beszél :)))))”


Azt azért illene tudni, hogy nem csak Szíriából jönnek a ,,migráncsok” az EU-ba, hanem Pakisztánból, Afganisztánból, Afrikából stb…stb.

Csupán azért vallja szinte mindegyikük ,,Szíriából” származónak magát, mivel a ,,hírős Merkell – Mutti” azt nyilatkozta még 2015-ben, hogy befogadja a Szíriai menekülteket…

Erre csodáknak csodájára, szinte mindegyikük Szíriainak vallotta magát azon nyomban!


(Meg is hálálták a ,,hírős migráncsok" a befogadást, német nőket inzultálnak-erőszakolnak meg, robbantgatnak, kamionokkal hajtank a békés lakósok közzé...!!!)



Nos, és még egy érdekes kérdés, nos erre válaszolj, ha tudsz:


Miért nem fogadd be, egyetlen ilyen,,csodálatos” kvalitású menekültet sem, az extra gazdag Kuvait, Szaud Arábia, miért kell mindezen ,,migráncs krízist” az EU-nak viselnie…???!!!

Esetleg el kellene olvasni a ,,Kalergi terv” irányzatait, és akkor talán könnyebb lenne megérteni mi is folyik a ,,háttérben”!!!


Nos, azért illene egy kicsit tájékozodni, mielőtt lehülyézel valakit, aki esetleg sokkal képzettebb mint azt gondolnád!!!

2019. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!