Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, kiderült a kormány...

Fideszesek, kiderült a kormány átvert titeket Sorossal, mit éreztek?

Figyelt kérdés

[link]

Az ellenzéki szavazók ezt kezdettől átlátták, ezért elgondolkodtok azon, hogy lehet másban is ti tévedtek?


2019. jan. 14. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
96%
Ezeket a "fideszesek" kezdetű kérdéseket nem tudom miért írjátok ki, az ilyenekre pont a fideszesek nem fognak neked válaszolni, mi meg "libernyákok" hiába üljük a győzelmi tort, hogy "na mi ezt is megmondtuk" ha attól még az ő pártjuk trónol kétharmaddal. Rég nem az a kérdés, hogy ki hazudik, hanem az, hogy ki van hatalmon...
2019. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
68%
Így igaz az utolsónak maximálisan igaza van remélem végleg be is tiltják mindenhol az alapítványait meg ilyesmi , mert ha nem akkor még a végén kitermelnek még egy Orbán Viktort XDDDDDDDD
2019. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 A kérdező kommentje:

"Mi a bizonyíték arra hogy ez igaz? ;)"


Érdekes, hogy ezt kérdezed! Vajon ezt a kérdést miért nem halljuk tőletek akkor mikor a Fidesz propaganda adja elő a "híreit"? Vajon kérdezted-e ezt, mikor a Fidesz sajtó elkezdte a sorosozást? ;)

2019. jan. 14. 16:59
 14/81 anonim ***** válasza:
15%
Fáj le ereszkedni a szintetekre de nagyon!
2019. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
29%
Ti médiátok mikor beszél a milliomos Vonárol?
2019. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
23%
Hogyhogy mit?Nem értem.Szeretem Orbánt,meg a fideszt!Rájuk fogok szavazni.
2019. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
20%
Fideszesek csak halgassanak mi?Nem halgatunk és nem vagyunk azon a szinten mint ti!Ajja népség...
2019. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
70%
Nem neked mondtam
2019. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
32%

Hagyd már. Ha O1G a szemükbe mondaná mi van akkor se hinnék el.

Nekik egyszerűen kell ez az illúzió amit a fityesztől kapnak, amivel eljátszhatják hogy nincs is 21.század, még mindíg 1925ben élünk.

2019. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
25%

Anyiban egyet érthetünk hogy Orban egy géniusz...És ugy látom te is áldozata lettél a Sorosista propabanda!


Más országokban ahol sajnos nincs olyan jó ember mint orbán ben vannak a migrik...Gondolok itt a balkánra!Voltam ott nem egyszer hallotam egys mást.



De látom azt akarjátok ti is higy a ti médiátok is olyan legyem mint a többi államok sorosista médiája ami elferdíti az igazságot!Azokban az országokban amikben jártam, és amiket hallotam a migránsokrol mind hátborzongatóak.. és igen láttam felvételeket amire kis utánna nézésel rábukanhattok!



Az a baj hogy azokban az országokban azok a felvételek tilto listan vannak.Dehát az emberek nem tudhassák az igazságot!

2019. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!