Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, kiderült a kormány...

Fideszesek, kiderült a kormány átvert titeket Sorossal, mit éreztek?

Figyelt kérdés

[link]

Az ellenzéki szavazók ezt kezdettől átlátták, ezért elgondolkodtok azon, hogy lehet másban is ti tévedtek?


2019. jan. 14. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
83%
És épp ez a lényeg , hogy gazdaságilag nem hanyatlanak
2019. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
0%
Gazdaságilag nem ez igaz
2019. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
15%
De mellete megjegyezném hogy külföldi emberek dolgoznak ott főleg...Meg félő hogy ők be engednék a migriket...Láttam mien cirkuszt csinálnak pl franciáknál meg igen tudom hogy nem EU-s mind de a balkánon is...Eskü félek átmenni Szerbiába a migránsok miatt...Amiket a heiek mesélnek...
2019. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
26%
És igen az EU saját maga ellen dilgozik.A keresztény Europából hamarosan muzulmán lesz.És ugye az itteni össze fogott Magyar ellenzékiek mit mondanak a tüntetésen:Le a kerítéssel nem vagyunk rasszisták
2019. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
76%

Kár, hogy nem lehet fogadásokat kötni, a 36%-os gyerek nyert volna nekem megint egyet, ugyanis éppen ezt vártam, hogy diadalittasan körbelobogtatja ezt, erre mondtam, hogy ez magas neked, senki sem azt tagadja, hogy Soros nyilatkozik erről-arról meg van egy kvázi világmegváltó küldetéstudata, (erről könyveket is írt) hanem ennek az értelmezését, meg azt, hogy ebből, hogy csinált "főgonoszt" a Fidesz-média, de mint írtam ez magas, ehhez tudni kéne gondolkodni és szöveget értelmezni, követni az aktuálpolitikát stb. Nem szégyen ha valakinek ez nem megy.

Bár ha már a magyar nyelvről beszélünk azt az igét, hogy "étvernek" igazán megpróbálhatnád elmagyarázni.

2019. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
15%
Rendben akkor szopd csak le Sorost!Engezsd be a migriket!
2019. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
68%

Őőőőőőőőő....



Soros, migráns, cöf, bevándorlás, migránsok, terrortámadás, szuverenitás, jobban teljesítünk, ballipsik, hazárulók,szargentini,juncker


Soros, migráns, cöf, bevándorlás, migránsok, terrortámadás, szuverenitás, jobban teljesítünk, ballipsik, hazárulók,szargentini,juncker


Soros, migráns, cöf, bevándorlás, migránsok, terrortámadás, szuverenitás, jobban teljesítünk, ballipsik, hazárulók,szargentini,juncker


Soros, migráns, cöf, bevándorlás, migránsok, terrortámadás, szuverenitás, jobban teljesítünk, ballipsik, hazárulók,szargentini,juncker!

2019. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
67%

https://www.youtube.com/watch?v=luYM0pF8auY


26 másodperctől nézzétek

2019. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
2019. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
16%

Orbán így orbán ugy mészaros amugy.


Fidesz igy fidesz ugy Mészáros amugy.


Orbán Viktor drágább WC papirral törli a hátsóját mint az átlag ember


Tüntetés igy tüntetés ugy

2019. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!