Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Ti mit gondoltok...

Fideszesek, Ti mit gondoltok a rabszolgatörvényről?

Figyelt kérdés
Belebukhat ebbe a Fidesz, vagy ezt is lenyellik az emberek mint a?

2018. dec. 3. 21:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
68%

Örülünk neki! Végre többet lehet dógozni, hogy Keresztyén Magyar Nemzeti Nemzetünk még gyorsabban épüljön!

Köszönnyük szépen a Fidesznek nélkülük ez nem jöhetett volna létre! Végre újra van a munkának becsülete, mint még a mi fiatalkorunkba is vót!

2018. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
#2 Nem értem mi bajod. Nem szoktam más kérdéseit böngészni, csak kiírom ami eszembe jut. Amúgy neked mi a véleményed róla? Kellett ez még fidesznek a sok korrupciós ügyeik tetejére?
2018. dec. 3. 21:14
 3/39 anonim ***** válasza:
2%

Engem csak a CEU érdekel, szarok minden másra nagyot!!!!! 4!4!


Je suis CEU!!!!! 4!4!4

2018. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Amúgy, remélem ez a dolog is minél nagyobb nemzetközi figyelmet fog kapni, mint a CEU és egyéb disznóságok. Sok magyar cikket fordítok át angolra és teszem azt közzé nemzetközi hírportálokon, hogy minél többen megtudják az igazságot mi folyik ebben az országban. Sargentini asszony már készítheti is a tollát azt hiszem.:)
2018. dec. 3. 21:21
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

Kösz szépen, hogy magyar híreket fordítasz angolra, ezt jó hallani!

Én is sok külföldivel beszélgetek és magyarázom nekik, hogy mi folyik Magyarországon. Csak lesnek, hogy ezeket a dolgokat mégis hogy lehet megtenni.

2018. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Hol érdekli ez a fideszeseket? egyharmaduk trafikos, sunyivállalkozó, adócsaló, román, ukrán állampolgár. 2 harmaduk cigány aki sose dolgozott, meg egy pár százalék nyugdíjas akik be vannak fenyítve a krumpli-migráns kombóval.
2018. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Magam részéről többet nem szavazok rájuk ha változatlan formában keresztül tolják a parlamenten. Ennyi. Mást nem tehetek.
2018. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 mindentudó99 ***** válasza:
76%
Hogy a kérdésre is válaszoljak bele biztos nem buknak. Ha veszélyt éreztek mindíg viszakoztak. Olimpia rendezés, netadó, boltzár. Magam részéről várom a hétvégi tüntetést . Ha megfelelőtömeg összejön még lehet pár kanyar a történetben.
2018. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Én ezt de szerintem beteg vagyok mentálisan.


Mondjak egy igazán szomorú dolgot? Ismerni a világ lehetetlen megközelítéseit fájdalmat okoz. Az igazságot ott keresni ahol kényelmes, gyengeséget eredményez. Egy bolond talán többet ér ha őrült világban él. Nos, köszönöm a lehetőséget. Amikor gonoszságról és jóságról prédikálnak, hazudnak habár lehet nem is tudják. Akár gonosz, akár jó legyél, egymást lobbantják haragra ezek az ellentétek. A harag mindig gonoszság. Nincs benne semmi élet, a harag fertőző. Akárki mondhatja, hogy nem és bárki mélyre temetheti a magáét. De ő nem jó csak annak hiszi magát. Ne foglalkozz vele és minden jó lesz, hidd csak el bátran. Tudod ez a legnagyobb hazugság amit magaddal elhitethetsz. Meg kell értened, a harag a sötétséget táplálja. A harag, a félelem, minden sötétség amit a másik oldal ellen érzel, fejlődik és terjed benned, közben másokban is. Azt hiszed egészséges vagy és azt hiszed ez így normális, csak azt nem hiszed el, hogy ez a hited tesz halandóvá.

Szeretkezz, ne háborúzz!

2018. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
16%
Ne izgulj kérdező. A rabszolgatörvény elnevezés ugyanolyan nagyzási hóbort, mint a rezsicsökkentés. A rezsi nő, a munka feltételei erősen romlanak, de ettől még nem leszel rabszolga. Ha mégis, az a saját fejedből következik.
2018. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!